Pirmąją 2014-ųjų dieną televizijos žiūrovai galės pasimėgauti „AM+FOJE=30“ koncertu

Andrius Mamontovas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-31 07:48
Pirmąją naujųjų metų dieną LRT eteryje karaliaus Andrius Mamontovas ir buvę legendinės grupės „Foje“ muzikantai.

Labiausiai lauktas sugrįžimas lietuviškoje scenoje įvyko 2013-ųjų metų spalio mėnesį, kada visi atlikėjo gerbėjai buvo pakviesti į jubiliejinius muzikinės veiklos trišdešimtmečio koncertus, pavadintus – „AM+FOJE=30“.

Įspūdingas dviejų su puse valandų ilgio šou su kūltinėmis geriausio visų laikų Lietuvos populiariosios muzikos autoriaus dainomis ir kruopščiai paruoštu, didingu šviesų ir video instaliacijų šou, sukvietė į Vilniaus „Siemens“ areną rekordinį žiūrovų skaičių, kuriuo šioje koncertinėje aikštelėje kol kas negali pasigirti nė vienas kitas Lietuvos atlikėjas.

Koncerte grojo Andrius Mamontovas ir jo grupės muzikantai: Eimantas Belickas, Tomas Andrijauskas ir Meinardas Brazaitis, taip pat buvę grupės „Foje“ nariai Arnoldas Lukošius, Romas Rainys, Eugenijus Pugačiukas, Saulius Valikonis, Darius Burokas, Algimantas Kriščiūnas, Loretta Petereit.

Tie, kas neapsilankė šiuose koncertuose, dabar turi puikią progą pamatyti juos ir išgirsti. Na o visus, kurie dalyvavo – kviečiame dar kartą išgyventi geriausias praėjusių metų muzikines akimirkas. Koncerte skambės populiariausios visų laikų dainos: „Laužo Šviesa“, „Mono Arba Stereo“, „Saulės Miestas“, „Saugok Vaikystę“ ir dar daug daug kitų gerai žinomų kūrinių.

Sausio 1 d. visą „AM+FOJE=30“ koncerto įrašą bus galima pamatyti 22 val. per LRT. Prieš tai, 21 val., bus rodoma nepriklausomo žurnalisto Rimo Bružo dokumentinė juosta „Foje“, atverianti duris į Andriaus Mamontovo koncertų bei kelionių užkulisius ir ne tik.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama