Pirmagimio susilaukusi R.E.Mazurevičiūtė-Pitkauskienė: „Grįžus namo buvo baimės“

R.E.Mazurevičiūtė-Pitkauskienė / Asmeninio archyvo ir Viktorijos Paškelytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-08 18:57
Rugsėjo pabaigoje mama tapusi konkurso „Mis Lietuva 2013“ nugalėtoja Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė (29) sako, jog vaiko gimimas į jos gyvenimą atnešė nemažai chaoso. „Turiu mažą direktorių, kuris man kasdieną padiktuoja vis kitokį planą“, – šypsodamasi pasakoja ji.
Su vyru teisininku Mantu Pitkausku sūnaus Jokūbo R.E.Mazurevičiūtė-Pitkauskienė susilaukė praėjus keletui metų po jų vestuvių.
 
Vaikelis buvo planuotas ir šeimoje be galo lauktas. Iki paskutinių nėštumo savaičių žinią, kad turės kūdikį, Rūta nuo pašalinių akių bandė kruopščiai slėpti. Kaip pati sako – norėjosi privatumo, laiko pasiruošimui. 
Moteriai pirmojo vaikelio laukimas neprailgo. Rūta tikina, kad šią vasarą prisimins visada. 
 
„Anksčiau į Palangą važiuodavome su draugais aktyviai ir triukšmingai praleisti laiką. O šią vasarą keliavome tik dviese su vyru, ramiai ir ilgai vaikštinėdavome, mėgavomės pušynais, geru oru, pajūriu“, – prisimena ji.
 
Praėjusį laiką moteris įvardija kaip kupiną meilės ir pratinimosi prie ramaus, lėto gyvenimo.
 
Tiesa, neslepia, jog gimus kūdikiui, viskas išsibalansavo. Rūta su šypsena pasakoja, jog pirmosiomis savaitėmis įvairovės ir įdomių patirčių jų šeimoje netrūksta.
 
„Neslėpsiu, tik grįžus namo, buvo nemažai baimės. Pergyvenau, kad nesužalotume, ko blogo naujagimiui nepadarytume. Jis man ir dabar atrodo be galo gležna būtybė“, – pasakoja R.E.Mazurevičiūtė-Pitkauskienė. 
Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė / Viktorijos Paškelytės nuotr.
Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė / Viktorijos Paškelytės nuotr.

„Iš pradžių su vyru sūnų Jokūbą net maudyti bijojome. O pirmosiomis kartu buvimo savaitėmis nutiko visko. Dabar jau įpratau, jog vienos dienos ramesnės, kitos – sunkesnės.

Taip ir sukamės šioje karuselėje.

Anksčiau viskas mano gyvenime vyko pagal planą, konkretų grafiką, o dabar – chaosas. Laikas priklauso nuo sūnaus ir jo vidinio laikrodžio“, – neslepia tituluota gražuolė.

Rūta sako, kad greitai įprato tiek pasigaminti maistą  su viena ranka, tiek jį suvalgyti. 

„Išmokau kosminiu greičiu nusiprausti, susitvarkyti. Pasikeitė ir mano mityba. Dabar labai prisižiūriu, nes vaikeliui ėmė pūsti pilvą ir širdį skauda žiūrėti, jei jis kenčia. Bandau derinti įvairius produktus ir stebėti, kaip vaikas reaguoja“, – apie pirmąjį motinystės mėnesį atvirauja moteris.

Žmonės.lt primena, jog Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir teisininkas Mantas Pitkauskas po penkerių metų draugystės, amžinąjį „taip“ ištarė Nidos Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčioje, 2018-ųjų rugpjūtį. Rūta ir Mantas susipažino socialiniuose tinkluose, o Rūta atviravo, kad juos suvedė – likimas.

Nidą ceremonijai pora pasirinko ne veltui. Mantas Rūtai pasipiršo ant jūros kranto. Tiesa, piršlybos vyko ne Lietuvos pajūryje, o Kipre.

Nuotaka suknelę patikėjo dizainerei Viktorijai Jakučinskaitei. Tiesa, vakarinėje dalyje ji pasipuošė kita, kūrėjos Valerijos Molčanovos suknele: – „Dėl suknelės labai nesijaudinau, nes žinojau, jog mano viziją tikrove pavers savo srities žinovė – dizainerė Viktorija Jakučinskaitė. Kadangi vakarinė dalis ant jūros kranto, antroji suknelė daug lengvesnė. Plazdanti, šilkinė – dizainerės Valerijos Molčanovos („MOLČI“ mados namai)“, – prieš vestuves pasakojo nuotaka.

Naujausi straipsniai