Pirmagimio sulaukęs princas Harry neslepia džiaugsmo: „Labai didžiuojuosi savo žmona“

Princas Harry
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-06 21:02
Britai švenčia, gegužės 6-ąją pasaulį išvydo karališkasis Meghan Markle ir princo Harry kūdikis. Porai gimė berniukas.

Kaip skelbia britų žiniasklaida, berniukas gimė 5 val. 26 min. (Anglijos laiku). Kūdikis svėrė 3,260 kg. Anot spaudos, gimdymas praėjo sklandžiai. Meghan ir naujagimis jaučiasi puikiai. Gimdyme dalyvavo ir princas Harry, kuris kalbėdamas su žiniasklaida neslėpė susijaudinimo ir dėkojo visiems už palaikymą ir meilę. 

Princas Harry / Scanpix nuotr.
Princas Harry / Scanpix nuotr.

 „Su džiaugsmu pranešu, kad mes su Meghan šįryt susilaukėme labai sveiko berniuko. Mama ir kūdikis jaučiasi nepaprastai gerai. Tai buvo nuostabiausia patirtis, kokią tik galėjau kada nors įsivaizduoti. Mes abu esame labai dėkingi už visą meilę ir paramą, kurią gavome. Tai buvo nuostabu. Aš labai didžiuojuosi savo žmona. Aš vis dar nesuprantu, kaip moterys tai daro. Man tai yra protu nesuvokiama. Mes abu norime su visais pasidalyti savo laime“, – šypsojosi princas.

Princas Harry / Scanpix nuotr.
Princas Harry / Scanpix nuotr.

Kalbėdamas vardus Harry prisipažino, kad kol kas kūdikui vardo dar neišrinko.

„Mes vis dar svarstome, kaip jį pavadinti. Vaikelis gimė šiek tiek vėliau, todėl turėjome daugiau laiko apie tai pasvarstyti. Tai yra sekanti mūsų užduotis. Kol kas norime kelias dienas praleisti kartu su šeima, tačiau labai laukiame tos akimirkos, kai savo džiaugsmu galėsime pasidalyti su jumis. Norime jums parodyti savo kūdikį“, – sakė jis.

Paklaustas, koks jausmas yra dalyvauti gimdyme Harry nusijuokė: „Nesu daug kartų buvęs gimdyme. Tai man buvo pirmas kartas. Buvo nuostabu, visiškai neįtikėtina. Pasakysiu, turbūt, kaip ir kiekvienas tėvas – mano kūdikis yra nuostabus. Galėčiau numirti dėl šio mažylio“, – džiaugėsi jis. 

Naujausi straipsniai