Pirmagimio laukianti Eva Longoria pademonstravo besikeičiančias kūno formas

Eva Longoria / Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-08 20:42
Žinią, kad aktorė Eva Longoria (42) laukiasi kūdikio, artimas poros šaltinis visai neseniai patvirtino žurnalui „Hola“. Džiaugsminga naujiena pasklido nuo jųdviejų vestuvių Meksikoje prabėgus pusantrų metų. Per „Auksinių gaublių“ teikimo ceremoniją moteris pademonstravo apvalėjančias kūno forma..

Eva ir jos vyras Jose Bastonas susipažino 2013 metais. Gero pirmojo įspūdžio vyras gražuolei tuomet nepaliko. „Mano ankstesnieji santykiai buvo tik ką nutrūkę, Jose taip pat bandė išsigydyti kraujuojančią širdį. Jokio ryšio tarpusavyje nejutome, tačiau vėl susitikusi jį po pusmečio aš nustėrau. Koks žavus būsimas vyras man pasirodė“, – apie jųdviejų pažintį yra pasakojusi aktorė.

Per sekmadienį vykusią „Auksinių gaublių“ teikimo ceremoniją E. Longoria pasirodė vilkinti, kaip ir kitos vakaro viešnios, juodą suknelę. Šis apdaras paryškino apvalėjantį E. Longorios pilvuką, o jos vidinis spindesys buvo juntamas ir išorėje.

Spėjama, kad Eva laukiasi berniuko.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad sekmadienį Los Andžele paskelbti jubiliejinės, jau 75-osios, Auksinių gaublių apdovanojimų ceremonijos laureatai. Geriausi kino kūrėjai, aktoriai ir serialų autoriai sunkiai tvardė emocijas, gniauždami rankose auksu žėrinčias statulėles.

Šiais metais beveik visos renginio dalyvės puošėsi juodai.

Protestuodamos prieš lytinius nusikaltimus darbo vietoje garsenybės rinkosi vienos spalvos apdarus. Po sekso ir prievartos skandalų, kurie po Harvey Weinsteino demaskavimo įgavo sniego gniūžtės efektą, Holivude judėjimai #MeToo ir „Time's Up“ paragino visas viešnias išreikšti solidarumą tokios pačios spalvos drabužiais.

„Atėjo metas solidarumui, o ne madai. Ilgus metus mes, moterys, pardavinėdavome įvairius apdovanojimų šou su savo sukniomis, ryškiomis spalvomis, dailiais veidais ir spindesiu. Šįkart ši industrija negali tikėtis, kad mes ateisime pasipuikuoti“, – leidiniui „The New York Times“ prieš apdovanojimus sakė aktorė Eva Longoria.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai