Pirmagimio besilaukianti Meghan Markle planuoja kitokį gimdymą nei Kate Middleton

Princas Harry, Meghan Markle bei Kate Middleton su sūnumi Louisu
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-06 08:02
Pirmagimio besilaukianti princo Harry žmona Meghan Markle prasitarė, kad savo gimdymo taip viešai, kaip jos svainė princo Williamo žmona Kate Middleton demonstruoti nenorėtų.
K. Middleton visus tris vaikus gimdė toje pačioje Šventos Marijos ligoninėje. Kiekvieną vaiką jam tik gimus,, kartu su princu Williamu, ji pristatė spaudai. Kaip skelbia „Vanity Fair“, Meghan planuoja gimdyti kur kas privačiau. Skelbiama, kad ji net svarsto kūdikio susilaukti namuose. 
Princas Williamas su žmona Kate bei sūnumi Louisu / Vida press nuotr.
Princas Williamas su žmona Kate bei sūnumi Louisu / Vida press nuotr.

Daugelis artimų karališkosios šeimos šaltinių „Vanity Fair“ karališkosios šeimos korespondentei Katie Nicholl yra patvirtinę, kad Meghan ir Harry šiuo metu svarsto visus įmanomus gimdymo scenarijus.

Pora netrukus išsikels iš Kesingtono rūmų ir persikels gyventi į namą esantį Londono užmiestyje Vinzore. Neatmetama galimybė, jog Meghan vaikelio galėtų susilaukti ir netoli namų esančioje ligoninėje. Artimų šaltinių teigimu, Meghan nėštumas – labai lengvas ir paprastas, todėl pora neatmeta galimybės vaikelio susilaukti ir namuose.

Meghan Markle ir princas Harry lankėsi Tongoje / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry lankėsi Tongoje / „Scanpix“ nuotr.
Nepaisant galutinio sprendimo, Meghan mama Doria Ragland žada būti kartu su dukra vos gimus jos anūkui. „Doria skatina Meghan gimdyti kuo natūraliau. Ji nori būti šalia, kad galėtų padėti Meghan rūpintis kūdikiu“, – pasakojo K. Nicholl.
Ji taip pat prasitarė, kad Meghan domisi apie natūralaus gimdymo galimybes. 

Naujausi straipsniai