Pirmagimio besilaukianti Ieva Daugirdaitė tempo nelėtina: „Jeigu esi įvertintas, darbų visuomet bus“

Ieva Daugirdaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-18 16:12
Pirmagimio besilaukianti stilistė Ieva Daugirdaitė pastaruosius kelis mėnesius dirbo muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“, kur rūpinosi visų dalyvių ir jų mokytojų įvaizdžiu. Marijono Mikutavičiaus širdies draugė pripažįsta, kad veiklos visuomet turi apsčiai, todėl ir besilaukdama kūdikio dirba ne viename projekte.

Nors Lietuvoje stilistų daug, I.Daugirdaitė įsitikinusi – svarbiausia žinoti tai, ką darai, tuomet ir darbų visuomet atsiras, o didelė konkurencija stilistų pasaulyje netrukdo siekti užsibrėžtų tikslų. 

„Čia puikiai galioja ta patarlė, jog blogam šokėjui kažkas trukdo. Taip yra su kiekvienu darbu. Jeigu tu išmanai tai, ką darai, tuomet tave žmonės ir aplinka pastebi bei įvertina. Aš manau, kad jeigu esi įvertintas, visuomet tų darbų bus. Po „Lietuvos balso“ lauks „M.A.M.A.“ apdovanojimai ir kiti projektai“, – Žmonės.lt pasakojo I.Daugirdaitė. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Marijonas Mikutavičius taps tėvu – mylimoji Ieva Daugirdaitė laukiasi atžalos

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Įkvėpimo stilistei netrūksta, štai viso muzikinio projekto metu jai teko parinkti šimtus sceninių kostiumų derinių. Vis dėlto, I.Daugirdaitė pripažįsta, kad kartais iškyla sunkumų. 

„Visuomet žinau ir įsivaizduoju, kaip reikia aprengti žmogų. Tačiau kartais mano norus apriboja galimybės. Taip yra todėl, kad tokių rūbų Lietuvoje tiesiog nėra“, – pasakojo I.Daugirdaitė. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Lietuvos balse“ stilistei I.Daugirdaitei teko kiekvieną sceninį kostiumą priderinti prie apšvietimo ir scenografijos. Kartu su ja dirbo didelė komanda žmonių – I.Daugirdaitė įsitikinusi, kad geriausią rezultatą pasiekti galima tik komandiniu darbu. 

„Atlikėjų įvaizdį apgalvojame, niekuomet neeksperimentuojame, pasiruošiame iš anksto. Aksesuarus, makiažą ir šukuoseną sugalvojame vietoje, bet drabužiai būna parinkti anksčiau. Kadangi tiesioginio eterio metu turime labai nedaug laiko, tai viską tenka daryti operatyviai. 

Kadangi tai yra komandinis darbas, turime susitikimus, kuriuose apsitariame ir atsižvelgiame į tai, kokios bus šviesos, kokie bus sceniniai sprendimai. Kartais mes negalime rengti atlikėjo vienaip ar kitaip dėl tam tikrų priežasčių. Pavyzdžiui, jam reikės sėdėti kokiame nors soste, o sėdint jame tam tikras rūbas atrodys netinkamai. Visuomet sakiau, kad geriausi sprendimai būna komandiniai“, – Žmonės.lt apie stilisto profesiją pasakojo I.Daugirdaitė. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai