Pirmagimio besilaukianti Greta Lebedeva dalijasi savo žavesio receptu

Kūdikio besilaukianti Greta Lebedeva / Karolinos Funkienės nuotr./Aero Tutis vežimėlis/Fotografuota poilsio ir pramogų komplekse „Tony Resort“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-22 16:31
Šiuo metu sporto trenerė Greta Lebedeva (28) kūdikio laukiasi šeštą mėnesį, tad aktyvų sportinį ritmą pakeitė malonūs pirmagimio kraitelio ruošimo rūpesčiai. Greta pasidalino, koks režimas padeda išlikti energingai ir žaviai paskutiniais nėštumo mėnesiais.

Mintyse – tik mamytės vaidmuo

Greta Lebedeva žinią apie nėštumą kurį laiką slėpė, nes norėjo išlaukti tinkamo momento: „Sužinojus, jog laukiamės, norėjosi šaukti visam pasauliui, tačiau juk sakoma, kad laimė mėgsta tylą, todėl pasilikome šią žinią sau ir ilgą laiką džiaugėmės dviese.“

Iki šiol Greta aktyviai darbavosi kaip trenerė bei sporto mitybos specialistė, tad paklausta kaip jos dienotvarkė atrodo dabar, atsakė, kad šiuo metu mintyse - tik mamytės vaidmuo: „Visada mano diena buvo labai užimta ir perkrauta darbais, tačiau šiuo metu jau atostogauju ir mėgaujuosi nuostabiu nėštumo laikotarpiu. Tikrai neskubėsiu grįžti į darbus, nes dirbau daug metų, tad dabar norisi džiaugtis šeimyniniu gyvenimu, būsimu vaikeliu ir vyru. Manau, kad kiekviena nėščia moteris spinduliuoja grožiu, nepaisant to, ji pasidažiusi, pasipuošusi ar ne“.

Sveikata ir grožis nėštumo metu

Besilaukianti šeštą mėnesį Greta tiesiog spindi. „Iš tikro šiuo metu tikrai sulaukiu nemažai komplimentų. Netgi vyrai sako, kad esu pavyzdys, kaip turėtų atrodyti prisižiūrinti nėštukė“.

Paklausta, koks režimas padeda išlikti energingai ir žaviai paskutiniais nėštumo mėnesiais, Greta įvardijo keturis aspektus, kurių laikosi bei rekomenduoja mamoms, kurios nori nėštumo metu neiškristi iš ritmo, o po nėštumo sėkmingai susigrąžinti buvusias formas.

  1. Vengti streso. Svarbiausia nesinervinti ir nepergyventi dėl besikeičiančios figūros. Juk tai laikina. Visada viskas yra įmanoma, tereikia tik didelio noro ir pastangų. Esu turėjus ne vieną sportuojančią mamytę, su kuria pasiekėme norimų rezultatų.
  2. Nevalgyti už du. Skaičiuoti kalorijas svarbu net ir nėštumo metu, ir po to bus žymiai lengviau susitvarkyti su likusiais po nėštumo kilogramais. Dažnai mamytei pakaktų vos 200-300 papildomų kalorijų nėštumo metu.
  3. Judėjimas. Nėščia moteris drąsiai gali fiziškai judėti, sportuoti, jei tik to nedraudžia gydytojai ir nėra nėštumo komplikacijų. Kadangi pati daug fiziškai sportuoti, deja, negaliu, stengiuosi bent kas antrą dieną nueiti 10 000 ir daugiau žingsnių.
  4. Savęs lepinimas. Moteris turi neužmiršti savęs ir, esant galimybei, pasimėgauti kokia malonia procedūra. Juk yra nėščiųjų masažai, kurie palengvina raumenų skausmus. Aš asmeniškai kiekvieną savaitę save lepinu veido, kaklo ir sprando masažu, kuris mane atpalaiduoja ir nuima įtampą.

Besiruošiant motinystei – planai, vaikučio kraitelis ir kiti malonumai

Kūdikiui skirto kraitelio ruošimas laukiantis pirmo vaiko – ypatingas, kai mamos gali džiaugtis kiekvienu nauju daikteliu, lankstyti rūbelius ir pasirūpinti kiekviena smulkmena, kad naujagimio atėjimui būtų pasiruošta tinkamai.

Karolinos Funkienės nuotr./Aero Tutis vežimėlis/Fotografuota poilsio ir pramogų komplekse  „Tony Resort“
Karolinos Funkienės nuotr./Aero Tutis vežimėlis/Fotografuota poilsio ir pramogų komplekse „Tony Resort“

Greta kol kas išsirinko tik svarbiausius būsimo vaikučio daiktus – lovytę ir vėžimėlį.

„Vienas iš svarbiausių vežimėlio privalumų – lengvumas. Taip pat manevringumas ir amortizacija, kas ypač aktualu mėgstant su šeima laiką praleisti gamtoje, kur nepavyksta išvengti nelygių, duobėtų kelio paviršių. Žinoma, svarbu ir kompaktiškumas jį sulankstant ir dedant į automobilį. Visus šiuos privalumus ir dar daugiau radome „Aero Tutis“ vėžimėlyje, kuris yra ypač patogus, lengvas ir kompaktiškas“, – teigia moteris.

Nors Greta su vyru kol kas mėgaujasi pirmagimio laukimu ir ypatingų ateities planų nekuria, tačiau paklausta, ar svajoja apie didelę šeimą atskleidė: „Aš esu iš keturių asmenų šeimos, o Aleksandras iš penkių, tad tikrai svajojam apie du ar tris vaikučius, žinoma, kaip Dievas duos“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai