Pirmagimės susilaukusi Švedijos princesė Madeleine su dukra paliko ligoninę

Švedijos princesė Madeleine su vyru Christopheriu O'Neilu ir dukra / „Facebook“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-24 14:24
Švedijos princesė Madeleine (31 m.) su pirmagime jau ilsisi savo namuose Niujorke – ligoninę mama su dukra paliko šeštadienį.

Princesė Madeleine su vyru finansininku Christopheriu O'Neilu „Facebook“ paskyroje paviešino nuotrauką, kurioje kartu su dukrele išvyksta iš ligoninės. Tai pirmoji viešai parodyta ketvirtadienį gimusios mergaitės nuotrauka, tačiau joje matosi tik vos iš lopšio kyšanti mažylės galvytė.

Šeštadienį į Niujorką su antrąja anūke susipažinti atvyko princesės Madeleine tėvai – Švedijos karalius Carlas XVI Gustafas ir karalienė Silvia.

Mergaitė, kurios vardas dar nėra žinomas, yra penkta eilėje į Švedijos sostą, tačiau pagal šalies įstatymus karūną perimti gali tik Švedijoje užaugęs karališkosios šeimos palikuonis. Tapti Švedijos karaliene yra ruošiama princesės Victorios, vyresniosios Madeleine sesers, dukra Estelle, kuri sekmadienį atšventė antrąjį gimtadienį.

Princesė Madeleine su Christopheriu O'Neillu susižadėjo 2012-ųjų spalį, o kitų metų birželį iškėlė vestuves. Apie laukintį šeimos pagausėjimą pora pranešė pernai rugsėjį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai