Pirmadienio horoskopas – spalio 9 d.

Horoskopas / Photos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-09 06:50
Nepaisant nepasitikinčių ir kaišiojančių nosį ne į savo reikalus ar pateikiančių nepatogius klausimus, diena bus įvairiaspalvė. Be to, judri, užpildyta bendravimu, įdomybėmis, kurios žadins smalsumą.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Nepasitikėjimo vaiduokliai skraidys santykiuose, darbas trukdys siekti darnių ryšių, o tikrąją partnerių nuomonę sužinoti bus sunku. Vis tiek įvairiausioms kalboms ir išvykoms laiko dienotvarkėje atsiras. Deja, ženklai, kuriais dienai pasibaigus vadovausitės, dažniau jus ves atgal nei pirmyn, o kas nederės su jūsų svajonėmis, ignoruosite.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Vis neapsispręsite, kas jums padeda jaustis geriau: ar galimybė su kitais pasidalinti, ar kuo daugiau pasilikti sau. Turimų žinių nepavyks pritaikyti darbo vietoje ar buityje, o ryšius su kolegomis apsunkins bandymai pakoreguoti darbų eigą įvairiausiais pamokymais ir trikdančiomis rekomendacijomis.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Žiniomis ir naujienomis šiandien domėsis visi – maži ir dideli. Pasikalbėti taip pat visiems bus nemažiau aktualu, o jūs šiame bendravimo orkestre grosite pirmuoju smuiku. Tiesa, jūsų iniciatyvoms dėl atžalų, pramogų ar kūrybos bus apkarpyti sparnai, o įkyrūs klausimai jus nuves akligatvin ir mažins džiaugsmo resursus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Koks jūs mokytojas pagal horoskopą?

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Jums retkarčiais teks pasislėpti nuo įkyrių žvilgsnių, nesivelti į diskusijas, kurios nieko gero neduos, išskyrus priminimą apie padarytas klaidas ir kitus klystkelius. Ramybės namuose gali pritrūkti dėl bandančių kišti nosį ne į savo reikalus. Santykiai šeimoje bus sklandūs tiek, kiek bus išvengta priekaištų ir povandeninių srovių.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Darbe šiandien bus vienas malonumas siekti asmeninių ir bendrų tikslų, tačiau ne visos bendros patirtys, į kurias šiandien įbrisite kartu su partneriais, bus pasakiškai geros. Jūsų išvykų ar susitikimų planus trikdys reikalaujantys kai ką atlikti, o kolegų nepasitikėjimas trukdys visiškai jūsų saviraiškai.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Užsigeisite pripažinimo už savo darbus ir pastangas, bet tai įmanoma, jei nepervertinsite kitų asmenų indėlio į savo sėkmės puodą. Nėra garantijų, kad bus naudos iš to, ką sumanėte. Veikiau pakvips išlaidomis. Taigi jūsų džiaugsmas mažės dėl nevykusių derybų, nepasisekusio pirkinio ar pritrūkus pasitikėjimo.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Išmoksite vertingų dalykų, jei neužsimosite pernelyg plačiai ir nepervertinsite savo žinių ir galimybių. Tiesa, vos imsitės lyderio vaidmens namuose, greit suprasite, kad jums kiti tyliai priešinasi, užuot pritarę ar prisijungę. Negana to, dar ir ieško jūsų žodžiuose silpnų vietų, kurios padėtų jus perkalbėti.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Sutardami su kitais žmonėmis ir juos suprasdami, šiandien įveiksite bet kokį kliūčių ruožą. Tačiau apgaudinėti savęs, kad viskas paprasta, nebandykite. Regis, nuotaiką gadins dar ir norintys žinoti daugiau nei jūs esate pasiruošę jiems atskleisti, trukdantys jums tyliai daryti gerus darbus ar paprasčiausiai ilsėsis.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Klausykitės partnerių, nes jie turės ką pasakyti. Atsižvelgdami į jų patarimus, lūkesčius dėl namų pastumkite šalin, kol laikas patikrins jų prasmę. Santykiams su kolegomis ar bičiuliais trukdys negrąžintos skolos ar kiti materialūs dalykai, o komandinis darbas strigs dėl norinčiųjų bet kokia kaina gauti naudos.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Prieš akis turėdami kalnus darbų, nesuksite sau galvos dėl to, kad jums tenka plušėti daugiau už kitus. Sėkmingai darbų eigai trukdys klaidinanti informacija ar kur nors klaidžiojančios mintys. Jūsų pastangos ką nors pakeisti darbe mažai kam rūpės, o darnią darbų eigą tik sutrikdysite kitus kontroliuodami ar jiems nurodinėdami.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Nestokosite polėkio ir gyvenimo džiaugsmo, kūrybiškų sprendimų ir noro ką nors pradžiuginti. Galbūt dėl to lengva ranka išlaidausite ir dalinsitės viskuo, ką turite. Jūsų optimizmą gesins visokios praeities įvykių sukeltos povandeninės srovės, o kliūtis sėkmingiems ryšiams statys jūsų baimės ir netikę praeities patyrimai.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Turėsite naminių rūpestėlių daugiau nei kokių kitų, o su jais susidoroti bandysite, pasitelkdami bendravimą ir smalsumą. Čia neverta kliautis nuojauta, nes ji susiriesdama meluos. Deja, jūsų atvirumas kažin ar sulauks trokštamo atgarsio tarp bičiulių ar kolegų, o jų pasiūlytų galvosūkių jums išnarplioti bus beveik neįmanoma.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje

Ji24.lt

Naujausi straipsniai