Pirmadienio horoskopas – spalio 2 d.

Astronominis laikrodis Prahoje / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-02 06:50
Šiandien gims originalių sprendimų ir noro juos nedelsiant įgyvendinti. Mažu pasitenkinti negalėsime, ką nors gavę, norėsite dar daugiau. Šitas milžiniškas apetitas popiet padės atsikratyti bet kokio kuklumo, tačiau rizikuodami darysime klaidų. Vakare sulėtinsime tempą ir dažniau nuklysime į apmąstymus.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Įtraukti į komandos veiklą, būsite apsaugoti nuo nepatogių rudens vėjų. Besisukiodami tarp žmonių, rankiosite viską, kas jus ir jūsų bendražygius gali nustebinti, pakeisti požiūrį ir pakoreguoti ateitį. Nevaržykite savo ir kitų žmonių originalumo ir leiskite partneriams jus įkvėpti, o vakare iki soties pailsėkite.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Ne viskas, kas įprasta, pasiteisins ar suteiks pageidaujamą pagreitį. Bet vos peržengę vidinį pasipriešinimą, suprasite, kad viskas pagaliau pajudėjo iš vietos. Raginami kitaip pažvelgti į įprastus dalykus darbo vietoje ir susidūrę su visu glėbiu kolegų pažadų, vakare pasikliaukite savo bičiuliais.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Gilinkite savo žinias ir tikėkite jomis, o neilgai trukus pastebėsite, kad kiti jomis tiki neką mažiau. Draugų pasiūlymai gali įnešti sumaišties į jūsų mintis ir įsitikinimus, tačiau nuo to visiems geriau. Užuot sutrikę, kalbėkite drąsiai ir prašykite visko, ko širdelės geidžia, o vakare raskite kuo savo ambicijas pamaitinti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Spalio horoskopas. Atgaiva santykiams ir noras siekti harmonijos

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Kiek pasistengę kitiems įtikti nieko neprarasite, o surasite tokių žmonių, kurie bus jums naudingi, norės padėti ar patenkins jūsų lūkesčius. Na, o iš namų atskubės pažadai, kuriuos su malonumu kas nors išpildys. Vakare, įnikę į studijas, knygas ar filmus, atrasite kai ką įdomaus ne tik sau, bet ir kitiems.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šiandien lengvai megsis įvairūs ryšiai, o kitas žmogus, kad ir kas jis būtų, jums taps ir ramsčiu, ir žinių šaltiniu, ir galimybe kitaip pažvelgti į tam tikras situacijas. Bus susitikimų, kalbų ir naujienų, kurioms būtina rasti laiko, nes už viso to slėpsis tai, kas jums geriausia. Vakare kai kas norės įrodymų, kad jais tikite ir pasitikite.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Per dieną užsiimdami įprasta veikla daug ką darysite visai ne taip, kaip įprastai. Regis, kuo išradingiau darbuositės – tuo lengvesnė bus diena ir tuo aiškesni jūsų pastangų rezultatai. Gali būti, kad pelnysite šį tą vertingo. Vakare labiau rūpės ne savi, o kito žmogaus reikalai.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Tiems, kurių link linksta jūsų širdis, negailėsite nei laiko, nei jėgų. Galėdami patirti nuotykių ar įspūdžių, netilpsite savo kailyje, todėl lengvai kai ką keisto suorganizuosite ir pelnysite pagarbą tų, kurių nuomonė jums svarbi. Dienos pabaigoje neišsisuksite nuo kelių užduotėlių ar būtinybės kam nors pasitarnauti.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Originaliai spręsite smulkius ar naminius galvosūkius, lengvai prisitaikysite ir padėsite kitiems prisitaikyti prie pakitusio ritmo ar dienotvarkės. Jei kam nors atliksite gerą darbą, ir patys likimo dovanos sulauksite. Vakarą rūpės praleisti smagiai, o kai kas sulauks daugiau jūsų dėmesio ir meilės nei paprastai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Svarstyklės – žaviosios Zodiako diplomatės

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien jums bus nepaprastai svarbu daug kur nuvykti, su daug kuo pasikalbėti, nemažai išmokti ir patirti kuo daugiau įvairovės. Aplink besibūriuojantys bičiuliai ir turininga veikla komandoje bus ženklas, kad išnaudojate jums suteiktas galimybes. Dieną baigsite įsisukę su naminius džiaugsmus ir rūpestėlius.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Įgyvendindami savo labai konkrečius materialius sumanymus, pasirinksite ne vien įprastus, bet ir keistokus kelius. Namuose netikėtai atsiras daiktų ar gims sumanymų, apie kuriuos iki šiol net nesusimąstėte. Darbe trumpam prasivers durys, teikiančios neribotas galimybes. Pasinaudokite jomis!

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Trokšdami dėmesio, įsivelsite į keisčiausias istorijas. Tiesa, niekas neignoruos jūsų idėjų ir nuo jūsų nenusigręš, bet nevalingai jumis tikės ir prie jūsų jungsis. Todėl rėžkite visiems savo nuomonę ir nevenkite pasidalinti savo žiniomis. Vakare norėsis patinginiauti ar kai ką įsigyti, kad išpildytumėte savo žemiškus troškimus.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Daugiau planuosite nei darysite, tačiau jei jau būsite užtikrinti dėl to, ką darote, nuomonės lengvai nekeisite. Priversti bendrauti su skirtingais žmonėmis, plaukite pasroviui, nekreipdami dėmesio į aplinkinių pastabas. Regis, gausite priėjimą prie jums reikalingos informacijos, o už diskretiškumą būsite apdovanoti. Dienai gęstant bus gera pasijusti savimi.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama