Pirmadienio horoskopas – rugsėjo 26 d.

Moteris geria arbatą. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Daugiau pasieksite darbe bei asmeniniame gyvenime, jeigu mokėsite laiku ir vietoje pasakyti gražų komplimentą, vengti kritikos, skleisti uždegančią veiklai energiją. Pasitikėkite savimi ir taip padarysite įspūdį aplinkiniams“, – apie šią dieną sako astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien bendradarbiavimas ir pasitikėjimas savo partneriais jus apipils tokia gėrybių gausa, apie kokią iki šiol net nesvajojote. Be to, tai nemažins jūsų noro pasijusti išskirtiniais. Tam noriai demonstruosite visa, ką mokate, ir net imsitės rizikingų veiklų, o įgytos žinios ar toli gyvenantis asmuo jums padės įgyvendinti ilgai brandintą planą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien, regis, suprasite, kad galų gale išmušė valanda, kai jus įvertina kaip puikius darbuotojus ar ypatingus kolegas. Tokius, kurie ne tik puikiausiai susidoroja su užduotimis, bet rūpinasi gera atmosfera kolektyve. Tiesa, reikės rasti laiko ir tiems, kurie arčiausiai jūsų. Galimas daiktas, jog pavyks išspręsti šeimos biudžeto galvosūkius.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jūsų kūrybiniai pasiekimai ar įdirbis dėl atžalų pasieks apogėjų. Išsiilgusiems romantikos taip pat bus įmanoma pasijusti devintame danguje. Tiesa, tai jūsų neišvaduos iš vienos kitos rimtesnės užduoties, kurioms šįkart tinkamai atlikti nebus jokių kliūčių. Ypač, jei paklusite vienai kitai jūsų partnerių taisyklei.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien turėsite priežastį suprasti, kad turėti šeimą – tikra dovana. O dėl kokių priežasčių taip nuspręsite, stebėkite patys ir jokiu būdu nesikuklinkite. Be to, atrasite įgūdžių, padėsiančių nuobodžius nebaigtus darbus atlikti su ugnele akyse ir net galų gale gauti iš to šiokios tokios naudos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Savaitės horoskopas – rugsėjo 26–spalio 2 d.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien nusipelnysite dėmesio ir pagarbos iš aplinkinių, jei racionaliai panaudosite savo kūrybiškumą. Negana to, būsite pakylėti dėl savo bendravimo, išmoktų žinių ar dėl ryšių su savo giminaičiais. O jei jūsų darbas, susijęs su komunikacija, pardavimais, derybomis ar trumpomis kelionėmis, sėkmė jus tiesiog persekios.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien norėsite paprašyti, kad visi jus paliktų ramybėje ir leistų pabūti vieniems. Tačiau pirkinys namams gali būti būtent toks, kokio seniai pageidavote. Be to, kažkokios gėrybės pasilips, jei tik savo gabumų netausosite ir tam paruošite patį didžiausią šaukštą. Nė akimirką neabejokite, jog esate to verti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien savo komandos tikslus pasieksite, panaudodami savo žinias, aplink jus sklandančią informaciją arba ryšius su pažįstamais asmenimis. Tam dar praverstų keli komplimentai. Beje, jų ir patys savo atžvilgiu išgirsite. Ir tai dar ne viskas: galite būti tikri, kad viskas, ko jums reikia, bus pasiekiama ranka, ypač pagarba ir dėmesys jūsų asmenybei.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien nereikės daug pastangų tam, kad kiti, išvydę jūsų darbo vaisius, netektų amo. Pasitikėjimas savimi ir savo gabumais jums duos nemažai naudos. Bus dar ir viena kita priežastis pabūti kam nors angelu sargu. O jei iki šiol nemažai gerų darbų atlikote, jums netiesiogiai bus už tai atlyginta.

TAIP PAT SKAITYKITE: Karjera ir tinkamiausia profesija pagal Zodiako ženklą

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien džiaugsitės dienos galimybėmis atvirai, nevaržomai ir neslėpdami savo optimizmo, žinosite, kaip apginti savo nuomonę ir kaip įtikinti kitus, kad niekas už jus geriau nevaldo situacijos. Vertingos dovanos pasipils jums iš draugų ar bendražygių rankų. Bus lengva žadėti, bet ne mažiau lengva ir įvykdyti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien, norėdami pajusti pilnatvę, turėsite užsitarnauti kieno nors pasitikėjimą. Tiesa, tam gali tekti pabraidyti po praeitį ir išnarplioti kažkokias neišspręstas mįsles. Laimei, tai pagaliau įmanoma. O ką jau kalbėti apie jūsų profesinius pasiekimus – ryžkitės dideliems ir platiems žingsniams, lipdami karjeros laiptas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų partnerių pateiktos taisyklės gali trikdyti, tačiau be jų – nei iš vietos. O sutikę su draugų ar bendraminčių pasiūlymais, vėliau suprasite, kad galite jais pasikliauti. Be to, jūsų optimizmas, pasaulio pažinimo galimybės, žinių siekimas ir gebėjimas jomis dalintis išaugs iki pat dangaus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien džiaugsmą ir prasmę atradę mažuose dienos darbuose, gausite gaires iš vadovybės tokias, kurios jums būtinos tobulai atliekant įvairiausius sumanymus. Negano to, jūs ne kartą suprasite, kad savo kelionėje esate ne vieni, ypač, jei tinkamai išreiškiate savo pagarbą ir atsidavimą kitiems. Tai žinodami, jie taps ypatingai dosnūs.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau