Pirmadienio horoskopas – rugsėjo 18 d.

Ruduo. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Dienos tikslas – kuo daugiau nuveikti, tad darbštumui ir uolumui galo nebus. Regis, tai bus geras savaitės startas, žadantis kalnus atliktų darbų. Tačiau net labai susidomėję įvairiomis užduotimis ir pareigomis, akies krašteliu dairysitės įspūdžių, nuotykių ir ko nors neįprasta, kas niekaip neįtelpa į įprastus rėmus ar grožio supratimą.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Visą dieną būsite darbštūs, kruopštūs ir paslaugūs, dėl to ir daug nuveiksite. Jūsų darbštumas ir didžiulis noras įvesti tvarką darbe ar buityje dienai bėgant vis labiau didės ir darys jus nesustabdomus. Jums prieš akis atviri keliai konkretiems sumanymams įgyvendinti, telieka išsirinkti tinkamus.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jūsų saviraiškai atviras kelias, nes kūrybiškumui nebus nei galo, nei krašto. Tačiau net ir esant tokioms sąlygoms, nuo žemės nepakilkite. Energijos antplūdis užklups tuos, kurių veikla kūrybiška, susijusi su pramogomis, sportu ar vaikais. Rizikuoti, konkuruoti ir laimėti bus visų svarbiausia, o čia jums niekas neprilygs.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Niekas šiandien nebus svarbiau už namus ir visus juose gyvenančius. Žinosite, kokius mažus darbelius atlikti, kokius žemiškus pažadus įvykdyti, kad jaustumėtės reikalingi, saugūs ir mylimi. Visi namų darbai tirpte tirps jūsų rankose, ir net jei darbuositės ne juose, viską darysite dėl savo artimųjų ir šeimos gerovės.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien lengvai įsivelsite į visokius pašnekesius ir susitikimus, vis kur nors vyksite, skubėsite ir ką nors planuosite. Kuo daugiau bus bendravimo – tuo didesnį pagreitį įgysite. Savo stipriąsias savybes panaudodami tam, kad daug sužinotumėte ir visi būtų informuoti, nesiliausite domėtis tuo, kas aplink jus vyksta.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Turėsite ką pasiūlyti kitiems, tačiau tam reikės pasitikėti savimi. Iš tiesų nuoseklus darbas, gilinantis į visas detales, suteiks jums galimybę įsitvirtinti. Taip pat turėsite tai, ko jums reikia, gausite papildomų ar pageidaujamų pajamų, jei dėl to pakovosite. Beje, kai ką nors užsigeisite įsigyti, niekas nesulaikys.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Pasikliaukite šiandien savimi ir kiti jumis pasikliaus. Negana to, ims jus mėgdžioti ir prašyti jūsų patarimų. Kai užsiimsite tuo, ką sugebate ir kur jaučiatės savimi, jūsų nepastebėti bus tiesiog neįmanoma. Matydami, kad kas nors suveikia ir kitus sudomina, dar labiau įsibėgėsite ir dar stipresni pasijausite.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Turėsite nenumaldomą poreikį pabūti toliau nuo minios, o jei dirbsite,

susitelksite ne į savus rezultatus, o į tai, kad kitiems pasitarnautumėte. Savo motyvus nuo kitų slėpsite, tačiau tai jūsų siekių nemažins. Tačiau gali nutikti taip, kad jūsų norai ims pildytis ne dėl to, ką šiandien darote, o dėl to, ką esate užsitarnavę praeityje.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Viskas atrodys įveikiama, jei turėsite komandos palaikymą. Būti paslaugiems ir dėmesingiems savo bendražygiams jums bus ir gera, ir svarbu. Jie jus įtrauks į nesibaigiančių veiklų sūkurį, iš kurio niekaip iki dienos pabaigos neišsisuksite. Regis, to visai nenorėsite, tačiau konkurencijos taip pat pakaks.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kodėl nereikia savęs kritikuoti? Sužinokite 5 svarbiausias priežastis

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Pageidausite nuversti kalnus darbų ir tai padarysite, jei būsite ne tik be galo darbštūs, bet dar ir kruopštūs, tikslūs bei paslaugūs. Tokiu būdu bet koks chaosas bus kaipmat suvaldytas. Visų kliūčių atsikratysite, leisdami visiems žinoti, kad į jus lygiuotis gali ne kiekvienas. Tačiau kas tie išrinktieji, spręsite ne jūs.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Radę laiko išklausyti visų aplinkinių nuomones, išgirsite įdomių dalykų, o ir pasimokyti bus ko. Tačiau ir pasiginčyti, pamokyti, kaip gyventi, kažkas norės. Beje, ir jūs patys galite imtis šio vaidmens. Optimistiški ir savimi pasitikintys, sukelsite kitų asmenų susižavėjimą ir norą į jus kreiptis patarimo.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Labiau pasikliaukite tuo, ką jums pasiūlys kiti žmonės, užuot manę, kad patys išbrisite iš bet kokių keblesnių aplinkybių. Tų keblumų bus ne marios, o ir akyse išnyks, jei pasitikėsite šalia esančiaisiais ir leisite jiems retkarčiais už jus kai ką nuspręsti. Suvienytos pajėgos jums duos palankesnį rezultatą nei veikla atskirai.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Nieko tokio, jei visus dienos darbus ir atsakomybes perleisite savo antrajai pusei, darbo partneriams ar kitiems jums svarbiems asmenims. Aiškumas, kurį jums dovanos kitas žmogus, padės kai ką prasmingo ir įsimintino atlikti. Tačiau ar visko neužtemdys konkurencinės nuotaikos, to jums niekas negali pažadėti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau