Pirmadienio horoskopas – rugsėjo 11 d.

Zodiako ženklai / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-11 06:50
Savaitę pradėsime niekur nesiskubindami. Greitų rezultatų ir įspūdingų pergalių nebus, ypač atliekantiems ką nors nauja, o daugiausia nuveiks tie, kurie lėtai ir nuosekliai tęs ką anksčiau pradėję. Gelbės užsispyrimas, konkretumas ir gebėjimas mėgautis tuo, kas vyksta čia ir dabar.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kuo nuosekliau ir su kuo didesniu užsispyrimu šiandien kaupsite savo turtą ar stiprinsite pasitikėjimą savimi, tuo daugiau sukaupsite. Mėgaukitės maistu, įsigykite daiktų, reikalingų komfortui sukurti ar asmeniniams poreikiams patenkinti, tačiau ypač vertingų daiktų pirkimą atidėkite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien rinksitės tai, kas tinka jums, ir visai nenorėsite kitiems pataikauti. Verčiau pasistengsite, kad pataikautų jums. Sulėtėjęs tempas nesumažins jūsų norų. Su sau deramu užsispyrimu sieksite gauti tai, ko jums norisi, ir savo pageidavimų neatsisakysite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Supratę, kad šiandien sunku būti savimi, kai kas erzina, kai kas vargina, o kai ką turite daryti prieš savo valią, atsitraukite ten, kur galite pabūti vieni. Taip neišbarstysite savo energijos ir išvengsite keblių situacijų. O jei kai kurios jūsų iniciatyvos bus klaidingai suprastos, verčiau į tai nereaguoti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip išmokti pasakyti NE? 5 naudingi patarimai

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tikėsite, kad visas jūsų šios dienos viltis padės išpildyti jūsų komandos nariai ir jūsų dalyvavimas jos veiklose, tačiau ir patys rankų sudėję nesėdėkite. Tuo geriau seksis, su kuo didesniu užsispyrimu įgyvendinsite tai, ką sumanėte. Nors ne viskas, ką darysite, bus pastebėta ar verta jūsų pastangų, bendra veikla suvienys.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Net ir labai norėdami už savo darbą ir pasiekimus būti įvertinti, neskubėkite visko atlikti vienu ypu. Kuo nuoseklesni, lėtesni ir labiau užtikrinti būsite, tuo toliau nusigausite. O jei, užuot sunkiai dirbę, kažkokio savo tikslą nuspręsite siekti vien savo charizma, sulauksite pamaloninančio rezultato.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Įtrauks dalykai, kurie toli nuo jūsų. Bus noro ir žinias pagilinti ar jomis pasidalinti. Turėdami savo požiūrį, neleisite, kad jūsų nuomonę kas pakeistų. Kai kažkas norės jus perkalbėti, tapsite tikrais kietakakčiais, nenorinčiais nusileisti. Įmanoma šio to pasiekti, vadovaujantis savo žiniomis ar pažiūromis, tačiau lazdos neperlenkite.

SvarstyklėsSvarstyklės

nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nedideli įvairūs praradimai, su kuriais per dieną susidursite, užuot nuliūdinę, jums suteiks vilčių, kad jūsų gyvenime atsiranda vietos naujiems dalykams. Dar daugiau galimybių sau suteiksite, jei bendradarbiausite, priimsite kitų dovanas ar leisite kitiems jums ką nors vertinga pasiūlyti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Diena suteiks prasmės, jei susitelksite į santykius. Leiskite kitam žmogui pabūti jūsų atrama, jūsų petimi, užuot laukę dėmesio ir pagyrimų iš kitų. Fizinis, emocinis ir dvasinis komfortas, kuriuos pasiūlysite kitiems, jums leis ir patiems patogiai jaustis, ir prisiartinti prie pageidaujamo tikslo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite, kad jūsų norai pildytųsi? Tinkamai juos suformuluokite!

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Lyg bitutė dūgsite, skraidydami nuo vienos užduoties prie kitos, nieko nepraleisdami ir neatitraukdami akių nuo esminių dalykų. Būsite labai išdidūs, galėdami nepriekaištingai atlikti jums pavestas užduotis. Vis sau priminkite, kad ne tik patys norite jaustis patogiai, bet ir kitiems šį patogumą galite sukurti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Įvairiausi maži dalykėliai, kuriuos pasistengsite padaryti dėl savo mylimų žmonių, pavers jūsų dieną išskirtine. Jums bus gera, kai galėsite elgtis taip, kaip jums patinka, rinktis tai, kas jums malonu, ir sukurti tai, kas džiugina kitus. O visa tai atliksite nuosekliai, ramiai, užtikrintai ir apgalvotai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būsite namisėdos, nenorintys iš namų kojos kelti. O jei vis dėlto teks keliauti į darbą ar kitas vietas, tuomet bet kur sieksite patogumo, privatumo ir užtikrintumo. Gerą savijautą ir emocinę būseną užtikrins šalia esantys artimi žmonės, pažįstama aplinka, įprasta veikla ir visokie patogumai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Suspėsite visur, jei neskubėsite. Svarbiausia žinoti, ko trūksta, ko siekiate ir kur esate susiruošę patekti ar su kuo susitikti. Visi besimokantieji ar keliaujantieji tegul liaujasi nekantravę, o neskubėdami juda reikiama kryptimi. Toks elgesys apsaugos nuo keblių situacijų ir padės išbristi iš to, į ką per neatsargumą įbridote.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama