Pirmadienio horoskopas – birželio 30 d.

Mergaitė laukuose. / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Pirmoji savaitės ir paskutinė šio mėnesio diena. Ką ji mums atneš? Ar sutampa mūsų užmačios su tuo, ką žada žvaigždės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galėsite kiek sutirštinti spalvas tuomet, kai jūsų dėmesys bus sutelktas ties jūsų vaikais ar mylimaisiais. Tačiau visi tiesioginiai bandymai jiems parodyti klaidas ar nustatyti tam tikras jų elgesio ribas, sulauks pasipriešinimo. Ieškokite nestandartinių būdų pasiekti jų širdeles. Gal duodami tai, ko jie trokšta, patys gausite norimą atlygį?

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nuolat būsite stabdomi, nes blaškysitės, nežinodami, kas svarbiau: pasirūpinti darbu, namų jaukumu, šeimos narių problemomis ar kaip nors pamaloninti save. Iš tiesų, verta rasti laiko ir energijos viskam. Pasitelkę vaizduotę, žavesį ir išradingumą, nesunkiai pasieksite to, kad jūsų namuose pakviptų žaviomis permainomis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nuo ketinimų lengvabūdiškai ir plačiai šypsantis straksėti per vasarišką dieną šiandien jus gali atitraukti kasdieniai darbai ar sveikatos nesklandumai. Su tuo susidorosite, rodydami iniciatyvą. O kai kažkam trūks dėmesio ar komplimentų, sugebėsite išsitraukti iš atminties viską, kas originalaus ir mielo buvo ten užkišta.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Susiruošite skanauti pilna burna vasariškų džiaugsmų. Bet tik tada tai bus įmanoma, kai visas jums suverstas užduotis paskirstysite į jiems skirtas lentynas. Kai kas manys, kad jų tiesiog atsikratėte, o jūs žinosite, kad viskas padaryta taip, kad būtų iš to naudos. Turbūt jums nereikalingi patarimai, kaip apie tai pranešti pasauliui?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors būsite visa galva aukštesni už kitus, namiškiai jūsų nedžiugins komplimentais ir dėkingumu. Nenukabinkite nosies! Jei vienoje vietoje ko nors trūksta, tai bus atseikėta kitoje. Šiandien ši taisyklė tobulai pasiteisins. Žinoma, negalite tikėtis dėmesio, jei patys jo gailite kitiems. Kam, ką ir kada pasakyti šiandien tikrai žinote. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums bus sunku suprasti, ką pasakėte ne taip, ir netrūks sugebančių jus įtikinti, kad klystate. Išeitis: mažiau kalbėti, o daugiau šypsotis. Savimi pasitikinti šypsena ir meilūs žodžiai šiandien atvers reikalingas duris. O tvarkydami finansų ar kitus bendrus su partnerius reikalus, daugiau griausite nei statysite, nestokodami originalumo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nesivaržykite tada, kai galėsite suspindėti darbais ar žodžiais tarp kolegų, draugų ir bendraminčių. Ir tegul jūsų nesustabdo kliūtys, kurias jums stato finansinės problemos ar jūsų asmeninės pastangos įsitvirtinti vienoje ar kitoje vietoje. O pasiklausę nestandartinio savo partnerių požiūrio, nenusiminsite, kad šios dienos kelias ne rožėmis klotas.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Versitės kūlversčiais stengdamiesi kažką kažkam įrodyti. Dėl to svaidysite kūrybiškumo žaibus ar visus erzinsite perdėtu rimtumu. Kuri svarstyklių pusė nusvers – ten jūs ir atsidursite. Klaidų neišvengsite, jei matysite tik save ir savo norus. Įvertinimai jus pasieks ne tik už pastangas, bet ir atmosferą, kurią kuriate aplink save.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ore sklando geri ketinimai, kuriuos sugauti jums – vieni niekai. Todėl savo optimizmu irsitės link tikslų, kurių turėsite nemažai. Kliudyti gali akivaizdūs dalykai, išnirę iš praeities: neišspręsti uždaviniai, skolos ar sveikatos negalavimai. Jei ties tuo neužstrigsite ir į viską žvelgsite kūrybiškai, užauginsite sparnus naujiems tolimiems skrydžiams.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Diena nebus pilka ir nuobodi, priešingai – kupina prieštaravimų ir kraštutinumų. Atradę juose žavesio, lengvai apsiginkluosite šiandien tokia reikalinga šypsena. Be to, nebūdami kategoriški, bandydami įrodyti savo tiesas pokalbiuose su draugais ar kolegomis, lengvai pritaikysite ir neįprastus namiškių pasiūlymus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Įsiklausydami į kitų žmonių nuomonę, patirsite daugiau teigiamų emocijų nei pasikliaudami tik savimi. Tokiu būdu jus pasieks ir reikalinga informacija, kuri padės laiku kūrybiškai išspręsti su darbu susijusias problemas. Deja, šį slenkstį peržengti bus sunkiausia. Jei esate draskomi abejonių, pagalvokite apie ramų poilsį vakare su antrąja puse.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Bus svarbu išlikti sveikiems, žvaliems ir energingiems, todėl noriai dairysitės, kaip to pasiekti ir atmesite visus, norinčius jus sustabdyti. Neleiskite niekam sėti abejonių, kad yra svarbesnių dalykų už gerą savijautą ir gerai atliktą darbą. O jei dar jums pavyks kolegoms rodyti, kad jie čia svarbiausi, turėsite iš to net šiek tiek netikėtos naudos.

Skaitykite daugiau