Pirmadienio horoskopas – birželio 23 d.

Mėnulis / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Nauja savaitė atžingsniuoja... Ką mums žada žvaigždės? Skubėkite sužinoti!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Derindami savo norus su kitų žmonių reikalavimais, atsidursite labirinte. Iš jo išeisite, tvirtai tikėdami, kad niekas nebando jūsų apriboti, o tik suteikia jūsų veiksmams daugiau aiškumo. Tiesa, materialiame ir jausmų pasaulyje aiškumo artimiausiu metu bus nedaug, nes šias sritis globojanti planeta – nepastoviajame Dvynių ženkle. Jums tai naujų  pažinčių metas. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Siekdami atkreipti kitų dėmesį į save ir į savo problemas, dažnai pamiršite, kad jie turi ir savų. Atsitokėję be vargo rasite sprendimą, kuris bus vertingas ne tik jums. Tokiu būdu sušildysite tuos, kurie pamokančiu tonu bandys jums parodyti jūsų tikrąją vietą. Tiesa, Venera atsisveikina su jūsų ženklu, žadėdama jums periodą, kurį praskaidrins dovanos ir nauji pirkiniai. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)
Kuklesnis naujienų ar įvykių srautas šiandien jus apsaugos nuo tuščio energijos švaistymo. Jūsų jėgų reikės tam, kad įdienojus susidorotumėte su nemaloniais kūno signalais ar sudėliotumėt į vietas išsibarsčiusią kasdienę painiavą. Tiesa, šventinį vakarą jums komplimentų ir dėmesio netruks, nes grožio valdovė Venera – pagaliau jūsų ženkle. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kai kurie jūsų tikslai, dideli ir maži, išlindę iš užmaršties jums primins apie save. Jie jus įkvėps ir kvies sekti paskui juos, deja jūsų atžaloms atrodys, kad visas jūsų dėmesys turi priklausyti tik jiems. Derindami savo norus su galimybėmis, atsidursite šventiniame sūkuryje. Čia, dėl pasikeitusios Veneros padėties, po kojomis velsis slapti gerbėjai, o ir jūs patys geisite patirti kažką tokio... 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Klaidžiodami tik jums žinomais karjeros takeliais, kažin ar toli nueisite, nes namuose atsiras tai viena, tai kita priežastis, trukdanti jums susitelkti. O įvykdę namiškių reikalavimus, pastebėsite ir kitų alternatyvų, kaip praleisti likusią dienos dalį. Pavyzdžiui, pasikvieskite draugus, nes būtent jie nusipelnė daugiausiai jūsų meilės ir dėmesio dabar, kai Venera Dvynių ženkle.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pakilią dienos nuotaiką gali sugadinti bet koks praeivis gatvėje ar internete. Bet tik jums rinktis, ar leisite jam taip su jumis pasielgti. Būkite tvirti savo poelgiuose ir įsitikinimuose, nes tik tai garantuos jums šypseną veide. Tiesa, jausmuose viskas priešingai, nes Venera šią popietę įsikuria Dvynių žvaigždyne, žadėdama jums vertingų smulkmenų profesiniame kelyje. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tvirtas bendražygių palaikymas ir sutelktos jėgos bus jūsų jėga ir galimybė išgyventi. Tiesa, dėl to turėsite trumpam atsisakyti kelių žemiškų savo svajonių. Greta atskuba geros naujienos: jūsų ženklo valdovė oro stichijos ženkle Dvyniuose. Vieniems tai gali būti pažadas susižavėti asmeniu iš tolimo krašto, kitiems – nevaržomai mėgautis jausmais.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Leiskite sau mėgautis pilnaverte partneryste, dalindamiesi viskuo, ką savyje turite geriausio. Deja, įdienojus patys sau išsikasite duobę, manydami, kad viską žinote geriau ir privalote kitus pamokyti gyvenimo tiesų. Nusimeskite rūstumo kaukę ir kuo greičiau bėkite švęsti vasaros šventės. Na ir kas, kad Venera Dvynių ženkle paviršutiniška, bet jums ji negailės intymių džiaugsmų. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Viską atliksite tobulai, nepamiršdami nei menkiausios detalės. Tačiau liaukitės nerimavę, kad jūsų kojos įsmigo į žemę per giliai. Geriau jau taip, nei svarstyti, kas už ką jums liko skolingas ar kas jūsų neįvertino. Išvarykite lauk priešus, kuriuos sukūrėte patys ir, pažvelgę savo artimam žmogui tiesai į akis, įvertinkite tikrąją partnerystės svarbą. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ore tvyrančios energijos tiks tiems, kurie skuba pasidžiaugti vasara. Tačiau visų pirma turite įveikti du nedidelius slenksčius. Vieną jų turbūt pastatys draugai. Nesiveldami į emocijas, įsitikinkite, kaip galite viską gražiai sutvarkyti. Antrasis – Venera Dvynių ženkle, lengvabūdiškai žvelgianti į viską, kas jos valdose. Gal tai smagi pamoka nežiūrėti rimtai į nerimtus dalykus?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien labiausiai už viską norėsite pasimėgauti namų ramybe, jaukumu ir sočiais patiekalais. Danguje delčia, todėl mažos saldžios nuodėmės – menkniekis. O štai pernelyg didelis darbo krūvis ar vadovų reikalavimai, gali jums tapti tikru galvos skausmu. Jį greit pamiršite, pasinėrę į jausmų teikiamus malonumus. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Noriai bendrausite ir vyksite ten, kur būsite pakviesti. Kontaktų ir susitikimų gausa jūsų netrikdys, o štai kieno nors bandymai jus įtikinti elgtis vienaip – nepatiks. Na ir kas, kad dalis jūsų nuomonės nebus neišgirsta! Jūs verčiau pagalvokite, kokios priemonės pagražintų jūsų namučius, nes būtent čia grožio planeta suaktyvins jūsų galias. 

Skaitykite daugiau