Pirmadienio horoskopas – birželio 16 d.

Moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Štai ir vėl įsibėgės nauja darbo savaitė. Kaip ją pradėsime? Kokį pirmadienį mums prognozuoja visažinės žvaigždės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Sėkmingai dienai sukurti reikės labai nedaug: minties laisvės, darbo grupėje, kompromiso su partneriais ir originalaus jūsų požiūrio. Taip į jūsų darbo vietą, namus ar širdį pasibels ilgai laukta parama, jums reikalingi paskatinimai ir pasiūlymai, kurių trūko, kad įgyvendintumėte savo siekius.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Atrodys, kad nuolat einate prieš vėją, nors iki tol manysite pasirinkę tobulą kryptį. Labai norėsite, kad jus pastebėtų ir įvertintų, bet verčiau nukreipkite dėmesį į kitus asmenis, pavyzdžiui, bendradarbius. Išsiaiškinę miglotus dalykus, pagaliau užbaigsite iki šiol strigusį seną reikalą. O jei netyčia atsidursite duobėje, iš jos išlipti padės netikėtos idėjos.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Beveik patikėsite, kad esate laimės kūdikiai arba netikėtai atsidūrę laiku ir tinkamoje vietoje. Kodėl gi ne? Šiandien jums viskas seksis. Mokate tinkamai bendrauti ir bendradarbiauti, o šios jūsų savybės iš sąstingio išjudins senus ledus. Be to, žinote kurį mygtuką paspausti, kad visi reikalingi bičiuliai atskubėtų jums padėti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Turėsite išeiti iš komforto zonos, o kam visa tai, atsakymą rasite patys. Kol kas atminkite keletą svarbių dienos taisyklių. Pirma, problemos yra tam, kad išspręstumėte jas, o ne tam, kad bėgtumėte nuo jų. Antra, ant kulnų lipantys namiškių priekaištai moko tolerancijos. Trečia, daugiau įgyjama tada, kai dalijamės tuo, ką turime geriausio.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Didysis dienos klystkelis būtų pasikliauti tik savimi. Todėl, jei norite skanaus dienos įvykių kokteilio, pažvelkite greta esantiesiems į akis. Šalia savęs rasite žmonių, su kuriais smagiai galėsite aptarti dienos aktualijas, atlikti svarbius darbus ir galiausiai pasvajoti apie tolimus kraštus. Vaizduotė vakare bus pasiruošusi nulėkti už devynių upių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Lašelis sumaišties jūsų kasdienybei – pats veiksmingiausias vaistas. Šiandien tikrai rasite kuo paskaninti savo gaminamus patiekalus ir atsiras norinčiųjų jais pasivaišinti. Galbūt jums net dosniai atsilygins ir gausite tai, kas ilgai buvo žadėta, bet nesuteikta. Dienos pabaigoje kitų žmonių dėka dar ryškiau pajusite laisvės ir netikėtumo dvasią.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nieko keista, jei šiandien nespręsite, kad kažkam svarbaus atėjo tinkamas metas. Jausitės lyg gavę bilietą į ilgai lauktą renginį ar taip, lyg pagaliau būtumėte pakviesti į išsvajotąjį pasimatymą. Kad viskas eitųsi lyg sviestu patepta, įsidėkite į rankinę savo svarbiausiąją savybę – diplomatiją, kad bet kuriuo metu galėtumėte ja pasinaudoti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Neįprasti sprendimai šiandien nuves jus toliau nei tikėsitės. Tik ar jiems ryšitės? Dalis jūsų bus linkę užsisklęsti savyje ar asmeninėje savo erdvėje ir neįsileisti ten nei žmonių, nei naujų idėjų. O jei, nepaisydami savo noro turėti tai, kas pastovu ir įprasta, pereisite į gretas tų, kurie atviri naujoms idėjoms ir vėjams, – neapsiriksite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Rasite tinkamų minčių ir žodžių joms išreikšti, kad, pavyzdžiui, socialinio tinklo draugai negailėtų jums like’ų. O užvirusi diskusija komentarų skiltyje gali atverti naujus kelius ar paskatinti svarbiems sprendimams. Vakare išgirstos naujienos bus pasiruošusios sugriauti įprastą jūsų tvarką. Tačiau tik iš pirmo žvilgsnio viskas bus taip keista ir netikėta.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būkite išradingi ir smalsūs, nes tik tuomet rasite papildomų pajamų šaltinį. Tiesa, būtent ši užduoties dalis jums gali būti sunkiausia. Kita, taip pat ne iš lengvųjų, – tai nevengti jau jums kiek įgrisusių diskusijų darbe. Jei būsite pakviesti į susirinkimą, kurio tema jau ne kartą buvo aptarta, būkite tikri, kad šį sykį sugaišite laiką ne veltui.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Noriai lyderiausite ir noriai diktuosite dienos toną kitiems. Būsite įsitikinę, kad galite kitus uždegti, įkvėpti, parodyti pasaulį kitokį, bet ar jums tai pavyks, priklausys nuo ankstesnio įdirbio šioje srityje. Vakare stebinsite visus savo originalumu ir jums bus nė motais, kad ne visi jus supras ir ne visi pateisins kiek ekscentriškus jūsų poelgius.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei nežinote būdų atsiskleisti – net neieškokite. Viskam bus savas laikas. O šiandien toks, kuriame jūsų vaidmuo svarbus tik jums patiems. Todėl stipriau klausykite savęs ir mažiau velkitės išorinį veiksmą. Atsiriboję nuo gatvės triukšmo, atrasite savyje nemažai lobių. Netikite? Pabandykite! Tai geriau, nei klaidžioti labirintais, į kuriuos jus noriai įtrauks išorinis pasaulis.

Skaitykite daugiau