Pirmadienio horoskopas – balandžio 3 d.

Drugelis / „Shutterstock“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-03 06:50
Šį pirmadienį būsime linkę užsimerkti, kad nematytume to, kas mums nepatinka, nedžiugina ir neguodžia. Dauguma vien svajos apie tobulą pasaulį ir tik nedaugelis pabandys savo darbais, kūriniais ir žodžiais jį patobulinti. Venera sugrįžta į Žuvų ženklą, dėl to kiekvienas ieškosime savų perliukų, pamirštų praeityje.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Sunkiai susitaikysite su tuo, kad ne jūs kuriate savo likimą, o tą daro jums sunkiai suprantamos jėgos. Prasmę atrasite perkeldami dėmesį nuo savęs prie šeimos. Mažos aukos ir tarnystė jiems bus geras pasirinkimas. Kaip tai atlikti geriausiu būdu, sužinosite pasitarę su nuojauta ir pasitelkę prisiminimus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jums šiandien ir gera, ir būtina bus leistis į bendravimo labirintus. Rasite, ką kitiems papasakoti ir patys šio to pasimokyti. Bendravimui daugiau spalvų suteiks komandos nariai ar draugai. Tiesa, dėl Veneros padėties teks išsiaiškinti, kokių bičiulių lūkesčių iki šiol neišpildėte.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Diena nenueis vėjais, jei ją skirsite pasirūpinti visu tuo, kas jums padeda jaustis tvirtiems, saugiems ir kitų vertinamiems. Turėsite svajonių, kurias galima bus pabandyti įgyvendinti, pasitelkus savo gabumus ir vaizduotę. Šiandien ir artimiausiu metu ne vieną savo siekį peržiūrėsite arba grįšite prie tų, kurie jau buvo padėti į lentyną.

TAIP PAT SKAITYKITE: Energiniai vampyrai internete. Kaip saugotis?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jums bus gera, jei galėsite rūpintis kitais ir juos globoti. Nemažiau svarbu bus juos išmokyti, įtikinti, įtraukti į savo sekėjų gretas, pakviesti kelionėn ar palenkti savo pusėn. Neskubėkite, tikėdamiesi rezultato. Kai ką savo pažiūrose, mokymo programose ar kelionių planuose dar reikės pakoreguoti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Vykite šalin bet kokias mintis apie dėmesį jūsų asmenybei, nes visokiausios pastangos ta linkme duos priešingą rezultatą. Kitiems pasiūlykite pagalbą, kuri įmanoma dėl žmonių dosnumo ir geranoriškumo. Greit įsitikinsite, kad šis šaltinis neišsemiamas. Tačiau reikia pasistengti, kad vanduo taptų pasiekiamas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Prasmę matysite būdami su žmonėmis, kurie yra jūsų komanda, su kuriais sieja bendri interesai ar draugystė. Šiandien jums bus paprasta kitiems įrodyti, kaip juos vertinate. Atsiras dar daugiau žmonių, kurie kels jums susižavėjimą. Tačiau dėl tobulų santykių reikės ir ne vieną priekaištą nuryti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Karjeros tikslus, nuoširdų darbą ir atsidavimą savo profesijai šiandien tinkamai derinsite su kūrybiškais sprendimo būdais. Ir jei darbas neteiks tokio didžiulio malonumo, kaip jums norėtųsi, pasistenkite užsitikrinti kuo daugiau kolegų palankumo. O šia linkme artimiausiomis dienomis dar bus ką veikti.

DAR SKAITYKITE: Savaitės dienų magija

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jums šiandien seksis įtikinti, išmokyti ar sudominti kitus, o kuo geriau pavyks viena, tuo labiau pakylėti imsitės antro ir taip toliau be galo. Leisdami savo svajonėms jus vesti į priekį, padėsite ir kitiems patikėti savosiomis. Tiesa, jei atgis seniau užgesęs romanas, tai gali būti ženklas, kad kažką reikia pataisyti ar užbaigti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nenoriai atvirausite, tačiau nesunkiai pateksite ten, kur iki tol nepavyko, ar gausite tai, ko seniai norėjote. Išpildę šeimos narių pageidavimus, užsitarnausite jų palankumą ir dėkingumą. Asmeninėje erdvėje ne viskas tobula, ir tai, kiek meilės jiems ir namams esate skolingi, jums bus dar ne kartą priminta.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums bus gera žinoti, kad šalia yra žmogus, kuriuo galite pasitikėti. Regis, būsite tiesiog įtraukti į visokiausias aplink sklandančias kalbas, žinias ar naujienas, kuriomis iš pusės žodžio patikėsite. Tiesa, kai kurias žinias nuo šiol derės pasikartoti ir patobulinti santykius su savo broliais, seserimis ir kaimynais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Visą dieną su savo pareigomis dorositės taip lengvai, kad jums pavyks būti rūpestingiems ir maloniems savo kolegoms. Į galvą šaus tokie sprendimai, kurie kitomis dienomis būtų neįmanomi. Tai, ką turite ir ką sugebate, nuo šiol gali būti svarbu peržiūrėti kuo nuodugniau, kad vėl patikėtumėte savimi.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Be didelių pastangų šiandien tapsite mylimų žmonių traukos centru. Ir jei kažkas iš jų labai tikėsis jūsų pasitikėjimo, meilės ar dėmesio, skubėsite įrodyti, kad jie nesuklydo. Nuojauta padės rasti kūrybiškų sprendimų. Tiesa, nuo šiandien nepamirškite savęs ir to, ką seniai ketinote dėl savo grožio ir įvaizdžio padaryti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Ji24.lt

Naujausi straipsniai