Pirmą kartą po sužadėtuvių prakalbusi Jennifer Lopez: „Mes esame labai laimingi“

Jennifer Lopez ir Alexo Rodriguezo sužadėtuvės/„Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-22 14:14
Neseniai vienam leidiniui prasitarusi, kad vis pasvajoja apie vestuves, kovo pradžioje Jennifer Lopez iš mylimojo Alexo Rodriguezo sulaukė lemtingo klausimo. Ant žvaigždės rankos suspindo žiedas.

Mylimasis Jennifer Lopez pasipiršo romantiškos išvykos metu. Pora mėgavosi auksiniu paplūdimiu ir šiluma, kai Alexas priklaupė ant vieno kelio.

Netrukus, J.Lo su visu pasauliu pasidalijo savo laime. Moteris socialiniame tinkle paviešino žiedo nuotrauką.

„Mes esame labai laimingi,“ – kelios dienos po didžiosios dienos „People“ žurnalui kalbėjo Jennifer Lopez.

„Esame dėkingi už tai, kuo gyvename šiandien. Mėgaujamės kiekviena akimirka,“ – pridėjo Jennifer sužadėtinis Alexas Rodriguezas.

Laiminga dainininkė neslėpė, kad Alexas yra tas vyras, kuris ją visapusiškai palaiko ir supranta.

View this post on Instagram

3.9.19✨♥️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

„Viską darome kartu,“ – tikino Jennifer. – Jis žino mano svajones ir tikslus, o aš žinau jo. Kartu mes esame stiprūs“.

Anot garsiosios poros, jų santykių pamatas yra nuolatinis tobulėjimas ir skatinimas judėti pirmyn.

„Mes nuolat rūpinamės vienas kitu ir stengiamės, kad abu būtume laimingi. Svarbiausia, siekti tikslų kartu,“ – teigė J. Lo sužadėtinis.

Artimai bendrauti su sportininku Jennifer Lopez pradėjo prieš du metus. Kaip įvyko reikšmingas susitikimas, dainininkė papasakojo televizijos laidoje, kurią vedė Ellen DeGeneres: „Pietavau „Kobe“ restorane, užsisakiau salotų ir meksikietišką sriubą su tortiljomis, kai staiga pamačiau Alexą, einantį pro šalį. Kažkodėl užsimaniau prie jo prieiti, paploti per petį ir tarti: „Sveikas, Alexai!”. Taip ir padariau, netrukus jis man parašė žinutę ir pakvietė vakarienės“.

Apie savo jausmus Jennifer Lopez yra pasakojęs ir Alexas Rodriguezas kitoje pokalbių laidoje „The View“: „Mums smagu leisti laiką kartu. Ji nuostabi! Tai vienas išmintingiausių žmonių, kokį tik esu sutikęs. Ši moteris yra neįtikėtinai puiki motina, duktė, sesuo – ji labai brangina savo šeimą. Man patinka, kad ji – ir labai paprasta. Jos mažytė silpnybė – ledai ir sausainiai su šokoladu“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai