Pirmą kartą po gimdymo Erica Jennings pasirodė viešumoje

Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-17 22:22
Ketvirtadienio vakarą Vilniuje, Vaidilos teatre, buvo pristatyta Indijos dizainerių „Shantanu & Nikhil“ drabužių kolekcija. Mados renginio nepraleido ir šią vasarą dukrytės susilaukusi dainininkė Erica Jennings.

Į Vaidilos teatrą dainininkė atvyko kartu su vyru Jurgiu Didžiuliu. Juoda, elegantiška suknele pasipuošusi Erica Jennings atrodė puikiai nusiteikusi – plačiai šypsojosi, o nuovargio ir bemiegių naktų, regis, nebuvo nė ženklo.

Žmonės.lt primena, kad birželio 5 d. Ericai Jennings ir Jurgiui Didžiuliui gimė dukra Gaia Maria. Ketvirtadienį vykusi mados šventė – tai pirmas viešas renginys, kuriame Erica Jennings apsilankė po dukters gimimo.

Grandiozinis madų šou Vilniuje buvo surengtas Indijos nepriklausomybės dienos 70-ųjų metinių proga. Ryškiausias vkaro akcentas – aukštosios mados dizainerių „Shantanu & Nikhil“ 2017 metų rudens-žiemos kolekcijos pristatymas.

Shantanu Mehra ir Nikhil Mehra yra brolių dizainerių duetas. 1999 metais jie įkūrė „Shantanu & Nikhil“ prekinį ženklą, kuris priklauso aukštajai madai. Dizainerių darbai pasižymi gyvybiška spalvų gama ir grakščiais siluetais. Jų kuriami drabužiai gali būti pritaikomi įvairaus skonio žmonėms. Jų kolekcijose galima rasti ir tradicinių indiškų kostiumų ir gatvės mados drabužių. „Shantanu & Nikhil“ puikiai derina konservatyvaus ir šiuolaikinio požiūrio mados elementus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai