Pirmą kartą petankę žaidę verslininkai Romualdas ir Alesia Mačiuliai įveikė net prancūzus

Otilija Snieškaitė, Romualdas ir Alesia Mačiuliai / Lietuvos-Prancūzijos prekybos rūmų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-02 13:44
Paskutinį rugpjūčio šeštadienį Lietuvos ir Prancūzijos prekybos rūmai pakvietė Prancūzijos Ambasados atstovus, rūmų narius ir draugus kartu palydėti vasarą ir pasitikti rudens sezoną žaidžiant pirmajame Lietuvos ir Prancūzijos prekybos rūmų petankės turnyre.

Visus nestebino pirmą kartą petankę žaidę Romualdas ir Alesia Mačiuliai, kurių komanda „Laimesskonis.lt“ laimėjo 1-ąją vietą, nugalėdami net patyrusius petankės žaidėjus iš Prancūzijos.

Po pergalės Alesia juokėsi: „Ne veltui daug kartų  buvau Provanse ir mačiau petankės žaidėjus, besimėgaujančius šiuo žaidimu.“

Vasaros palydėtuvės ir petankės žaidimai trumpam nukėlė renginio dalyvius į Pancūzijos pietus. „Alesia mėgsta viską, kas susiję su Prancūzija ir Provansu, todėl kai mus pakvietė pažaisti pirmame Lietuvos ir Prancūzijos prekybos rūmų petankės turnyre, labai apsidžiaugėme“, – sakė R.Mačiulis.

„Denis Pelbois, Pirmasis Prancūzijos Respublikos Ambasados patarėjas, mums ir visiems pasakė, kad laimėjome turnyrą, nes dėvėjome drabužius, su tradicinėmis Prancūzijos spalvomis – balta ir mėlyna“, – šypsojosi verslininkas.

Lietuvos-Prancūzijos prekybos rūmų nuotr.
Lietuvos-Prancūzijos prekybos rūmų nuotr.

Apdovanijimų ceremonijoje sutuoktiniai gavo 1-osios vietos medalius, todėl nuotaika, anot jų, buvo puiki.

„Finalas buvo labai įtemptas ir laimėjome todėl, kad buvome labai susikaupę, nors žaidimo technikos gerai ir neišmanėme“, – juokėsi pora.

Lietuvos-Prancūzijos prekybos rūmų nuotr.
Lietuvos-Prancūzijos prekybos rūmų nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai