Pirmą kartą lietuviškame filme – kosmoso vaizdas iš NASA stoties

Marius Repšys ir Giedrius Savickas komedijoje „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ / Filmo kūrėjų nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lietuviškas kinas žengia į naują lygmenį – netrukus kino teatruose pasirodysiančiame filme „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ žiūrovai išvys kosmose filmuotus vaizdus. Juos filmo kūrėjai gavo iš pačios NASA (JAV Nacionalinė aeronautikos ir kosminės erdvės tyrimo valdyba).


„Nesilygiuojame į tokį kultinį filmą kaip „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“), bet kosmoso pojūčio mūsų filme tikrai bus“, – juokauja filmo režisieriai Simonas Aškelavičius ir Ričardas Marcinkus. 

Pasak jų, filmo istorija – šmaikšti, joje yra stebuklinio realizmo. „Perteikiame idėją, kad žmogaus gyvenime veikia daugiau dalykų, nei jis mato plika akimi. Tai parodyti mums prireikė kosmoso pagalbos. Be to, jokiame kitame lietuviškame filme to dar nematėm, tai bus kažkas naujo“,– intriguoja režisieriai.

Kadras iš filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“

Nuotykių komedija, kurioje pagrindinius vaidmenis kūrė aktoriai Giedrius Savickas ir Marius Repšys, kino teatrus pasieks vasario 6 d. Dar nepasirodžiusi komedija jau turi būrį gerbėjų „Facebooke“, vienas iš jų – dainininkas Marijonas Mikutavičius, kuris filmui sukūrė titulinę dainą:

„Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ pasakoja apie du draugus (vaid. Giedrius Savickas ir Marius Repšys). Vaikinų dienos slenka ramiai, kol staiga jie įsivelia į painią istoriją. Mafijos vadeivos klasta, viliojantys pinigai ir meilė vietinei gražuolei išbando Sauliaus ir Pauliaus draugystę ir sujudina gyvenimus iš pagrindų. „Tai istorija, kuri žiūrovus skatina pamąstyti apie gyvenimo pokyčius, draugystės vertę, o jei ne – bent jau smagiai pasijuokti“,– sako kūrėjai.

Filme vaidina: Giedrius Savickas, Marius Repšys, Leonardas Pobedonoscevas,Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Evaldas Jaras, Rolandas Dovydaitis, Bernadeta Lukošiūtė, Eglė Gabrėnaitė, Arvydas Dapšys, Šorena Džaniašvili, Balys Latėnas, Rita Žliobaitė bei kiti.

Skaitykite daugiau