Pirmą kartą laidos vedėju tapusiam Radžiui teko pikantiška užduotis – nurengti merginą dantimis

Radžis Aleksandrovičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-14 16:06
Penktadienio pavakarę LNK studijoje vyko laidos „Mano vyras gali“ filmavimas, kuriame dalyvavo Gintarė Gurevičiūtė ir jos „Šokių ant ledo“ partneris Aleksėjus Rogonovas, Daumantas Mikučionis ir Zuzana Bordovska, Rasa Strauzaitė ir Linas Barauskas bei Jurgita ir Tautvydas Grabauskai. Laidos vedėjų vairas patikėtas dainininkui Radžiui ir Rolandui Vilkončiui.

Vyrai turėjo skirtingas užduotis – R.Vilkončius buvo krupjė, kuris lažinosi su moterimis, o Radžis savo kailiu išbandė kai kurias vyrams skirtas užduotis.

Vos pasirodęs studijoje Radžis įteikė damoms po raudoną rožę ir apibėrė jas komplimentais. Tuo tarpu moteris atlydėjusiems vyrams jis buvo griežtesnis.

„Šįvakar turite klausyti, ką jums sako moterys ir niekada nesiginčyti su manimi“, – pusiau juokais pusiau rimtai sakė stipriosios lyties atstovams Radžis.

Beje, Radžis šį penktadienį, per meilės dieną šventė 27-ąjį gimtadienį.

Žaidime „Mano vyras gali“ moterys lažinasi su varžovėmis, kad jos vyras gali įvykdyti tam tikras užduotis ir padaryti tai geriau už kitus. Vyrai sėdi garso nepraleidžiančioje kabinoje ir nekantriai laukia, kada išgirs žmonos jam skirtą užduotį.

Jau premjerinėje laidoje Radžiui teko pristatyti pirmąją ir labai pikantišką užduotį – parodyti vaikinams, kaip reikės per tris minutes nuo merginų kūnų nuvilkti kuo daugiau marškinėlių vien tik dantimis.

Truputį pasikuklinęs Radžis parodė, kad dantimis nurengti merginą tikrai įmanoma, todėl ragino laidos dalyvius vyrus nebijoti ir drąsiai išbandyti šią pikantišką atrakciją. Tiesa, kitos užduoties – kojų depiliacijos – Radžis išbandyti nedrįso argumentuodamas tuo, kad jam prireiktų savaitės norit nudepiliuoti vešlius jo plaukus.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai