Pirmą kartą Kuršių marių regatoje – rinktinis mados renginys

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmą kartą per Kuršių marių regatos gyvavimo istoriją, čia karaliavo ne tik jachtos, bet ir mada. Šį savaitgalį į jubiliejinę šventę susirinkusiems svečiams savo kūrybą ir kolekcijos ,,Moters širdis“ darbus pristatė žinoma Lietuvos dizainerė Jolanta Talaikytė .

,,Kuršių marių regata šiais metais organizuojama jau penkiasdešimtąjį kartą. Stengiamės, kad jubiliejinė šventė būtų itin įspūdinga ir išskirtinė, gausi gražių koncertų, renginių, susitikimų, – sakė Lietuvos buriuotojų sąjungos prezidentas Naglis Nasvytis. – Labai džiaugiamės, kad šiais metais mūsų organizuojamų renginių skaičių papildė ir ši išskirtinė, labiau ,,moteriškajai“ regatos dalyvių daliai skirta mados popietė.“

Jolanta Talaikytė pristatė savo naujausią kolekciją „Moters širdids“ / Asmeninio archyvo nuotr.

Sveikindama į renginį susirinkusius svečius, renginio iniciatorės, mados kūrybinių projektų organizatorės ,,Semper Femina“ vadovė Diana Ročienė sakė: ,,Šį pavasarį, drauge su dizainere Jolanta Talaikyte pristatydamos savo bendrą veiklą sakėme, kad ją visų pirma skirsime moterims. Norinčioms bendrauti, susitikti, pažinti, pamatyti . O tokių moterų Kuršių marių regatoje manau yra labai daug. Labai džiugu, kad galėjome sukurti joms šventę tuo metu, kai į marias išplaukę jų vyrai bando suvaldyti jachtų bures ir marių vėją“.

Jolanta Talaikytė pristatė kolekciją „Moters širdis“ / Asmeninio archyvo nuotr.

Renginio svečiai galėjo apžiūrėti dizainerės Jolantos Talaikytės jubiliejinės kolekcijos ,,Moters širdis“ darbų parodą. Ši kolekcija buvo demonstruojama ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga 2016m. LDK Valdovų rūmuose Kovo 11 dieną surengtame šventiniame vakare.

Jolanta Talaikytė pristatė kolekciją „Moters širdis“ / Asmeninio archyvo nuotr.

Pasak J. Talaikytės, nuo podiumo mados kūriniai turi žengti arčiau prie žmonių, tuomet jie lieka gyvi. Kolekcijos ,,Moters širdis" sėkmė bei aukštas visuomenės įvertinimas paskatino menininkę kolekcijos modelių pavyzdžiu pradėti kurti kasdieniams nešiojimui skirtų drabužių ir aksesuarų liniją 51rd15 (ŠIRDIS), kuri atspindi jos stiliaus pajautą, tvarią, ilgalaikę, momentinėms stiliaus tendencijoms nepasiduodančią madą. Renginyje buvo galima apžiūrėti pirmuosius 51rd15 (ŠIRDIS) kolekcijos pavyzdžius .

Jolanta Talaikytė pristatė kolekciją „Moters širdis“ / Asmeninio archyvo nuotr.

Popietės svečiams skambėjo operos dainininkės Agnės Sabulytės ir akordeonisto Kestučio Nevulio atliekami kūriniai.

Skaitykite daugiau