Pirmą „Eurovizijos“ pusfinalį viešbutyje žiūrėję Monika ir Vaidas favoritu išsirinko belgą Loïc Nottet

Monika Linkytė kartu su Lietuvos delegacija stebėjo pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio išvakarėse Lietuvos atstovai konkurse Vaidas Baumila ir Monika Linkytė sakė, kad šou Vienos „Stadthalle“ arenoje nežiūrės – verčiau telksis savo pasirodymui antrajame pusfinalyje. Visgi dueto planai konkurso dieną kiek pasikeitė: jie pusfinalio klausėsi viešbutyje.

Apie pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį skaitykite čia. Jame pasirodė Moldovos, Armėnijos, Belgijos, Nyderlandų, Suomijos, Graikijos, Estijos, Makedonijos, Serbijos, Vengrijos, Baltarusijos, Rusijos, Danijos, Albanijos, Rumunijos ir Gruzijos atstovai. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Vaidas ir Monika azerbaidžaniečių vakarėlyje sulaukė neeilinio dėmesio

Lietuvos delegacija „Eurovizijoje“ šou nusprendė žiūrėti kartu: drauge pusfinalį stebėjo Monika Linkytė, Vaidas Baumila, delegacijos vadovas Audrius Giržadas, Vienoje jiems talkinantys Martynas Tyla, Neringa Zeleniūtė ir kiti. 

Lietuvos delegacija pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį žiūrėjo viešbuyje / LRT nuotr.

Tiesa, Vaidas pusfinalį žiūrėjo ne nuo pradžių – drauge su pritariančiaisiais vokalistais jis vakare pakilo ant kalvos ir grožėjosi Vienos panorama, taigi prie kolegų prisijungė pavėlavęs ir pusfinalį žiūrėjo tik nuo vidurio transliacijos.

Lietuvos delegacija pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį žiūrėjo viešbuyje / LRT nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Monika ir Vaidas atrakcionų parke Vienoje pramogavo su Latvijos ir Airijos atstovėmis „Eurovizijoje“

Dar prieš pirmojo pusfinalio transliaciją M.Linkytė Žmonės.lt sakė savo favoritų šioje konkurso dalyje dar neturinti. „Pažiūrėsiu transliaciją, tada galėsiu pasakyti, kas patiko“, – sakė ji. O po transliacijos atsiliepė glaustai: „Smagus pusfinalis.“

Kieno pasirodymai duetui patiko labiausiai? „Mano mėgstamiausias šiame pusfinalyje – Belgijos atstovas“, – sakė M.Linkytė. Jai antrino ir Vaidas: „Man patiko Belgija – labai stilingas pasirodymas. Dar tie, kurie dainavo apie vaikus, – Rumunija? Mano stiliaus daina. Rusijos pasirodymas labai geras, danai man nepatiko... Gaila Albanijos – savo pasirodymu jie persistengė...“

TAIP PAT SKAITYKITE: Vienoje gyvenantys lietuviai Vaidą Baumilą ir Moniką Linkytę sutiko ovacijomis

Jau trečiadienį „Stadhalle“ arenoje Vienoje prasidės antrojo konkurso pusfinalio repeticijos, kurių metu į sceną vėl stos ir Lietuvos atstovai.

Pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis Vienoje (74 nuotr.)
+68
Skaitykite daugiau