Pippos Middleton vestuvių svečius mielumu pavergė princas George'as ir princesė Charlotte

Pippa Middleton ir Jamesas Matthewsas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-20 16:14
Šeštadienį jaukioje Šv. Morkaus bažnytėlėje susituokė Pippa Middleton ir Jamesas Matthewsas. Metų vestuvėmis tituluojamose iškilmėse ypatingas pareigas atliko mažieji britų aristokratai – princas George'as ir princesė Charlotte.

Mažoji princesė nešė gėles, o princas atliko page boy pareigas. Princo George‘o vaidmuo vestuvėse neturi lietuviško atitikmens. Britų aristokratų vestuvėse page boy neša nuotakos veliumą arba žiedus.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Liepą princui George‘ui sukaks ketveri. Jo tėvas princas Williamas būdamas tokio pat amžiaus patarnavo savo dėdės princo Andrew ir Sarah Ferguson vestuvėse 1986-aisiais.

Vaikus per Pippos ir Jameso vestuves prižiūrėjo ne kas kitas, o Kembridžo kunigaikštienė Catherine. Atsisakiusi visų oficialių pareigų aristokratė užsiėmė visų vaikų priežiūra.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Princo George'o ir princesės Charlotte (taip pat ir kitų vestuvėse patarnavusių vaikų) įvaizdžiais rūpinosi Nicki Macfarlane. Dailymail.co.uk paskaičiavo, kad mažųjų svečių drabužiai jaunavedžiams atsiėjo maždaug 1 700 svarų (apie 1 980 eurų).

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Pippa ir Jamesas išsirinko Šv. Morkaus bažnyčią, stovinčią vos už 10 kilometrų nuo Bucklebury miestelio, kuriame užaugo Pippa su savo vyresnėle seserimi Catherine ir jaunėliu broliu Jamesu.

XII amžiuje pastatyta bažnyčia stovi atokioje vietoje. Po oficialios ceremonijos jaunavedžiai išvyks į Bucklebury esančius Pippos tėvų namus. Carole ir Michaelas Middletonai įspūdingus namus šiame miestelyje įsigijo dar 2012-aisiais.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Taip pat skaitykite:

Metų vestuvės: ištekėjo Kembridžo kunigaikštienės Catherine sesuo Pippa Middleton

Garsiausia auklė: sesers vestuvėse Catherine prižiūrėjo vaikus

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai