Pippa Middleton medų kopinėja Obamų pamėgtame kurorte

„The Brando“ kurortas / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-25 22:18
Šeštadienį Jungtinėje Karalystėje vestuves atšokę Pippa Middleton ir Jamesas Matthewsas jau kopinėja medų Prancūzijos Polinezijos salyne, esančiame Ramiajame vandenyne. Tiksliau, rojų primenančioje Tetiaroa saloje.

Kembridžo kunigaikštienės Catherine sesuo Pippa Middleton medaus mėnesiui išsirinko išskirtinę salą. Septintajame dešimtmetyje Tetiaroa salą įsigijo Holivudo superžvaigždė Marlonas Brando.

2014-aisiais aktoriaus sūnus čia atidarė ekologišką viešbutį „The Brando“. Būtent šiame kurorte ir apsistojo Pippa Middleton su sutuoktiniu. Viešbutyje „The Brando“ yra įrengtos prabanga alsuojančios privačios vilos, o pramogų svečiams čia siūloma tiek, kad gali apsisukti galva. Nardymas, tenisas, dviračių sportas, žvejyba, pažintiniai turai gamtos mylėtojams – tai tik nedidelė dalis siūlomų pramogų.

www.thebrando.com nuotr.
www.thebrando.com nuotr.

Pippa Middleton ir Jamesas Matthewsas toli gražu nėra pirmos garsenybės, nusprendusios pailsėti Tetiaroa saloje. Dar šiemet čia atostogavo Michelle ir Barackas Obamos. Baigęs prezidento kadenciją Barackas Obama mėnesiui išsinuomojo vilą „The Brando“ viešbutyje. Čia jis rašė savo memuarus.

www.thebrando.com nuotr.
www.thebrando.com nuotr.

Taip pat skaitykite:

Per Pippos Middleton vestuves – nuotakos dėdės išdavystė

Garsiausia auklė: sesers vestuvėse Catherine prižiūrėjo vaikus

Metų vestuvės: ištekėjo Kembridžo kunigaikštienės Catherine sesuo Pippa Middleton

Pippos Middleton vestuvių svečius mielumu pavergė princas George'as ir princesė Charlotte

Vaikai lieka vaikais: per Pippos Middleton vestuves princesė Charlotte rodė liežuvį, o princas George'as prapliupo verkti

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai