„Pinup Girls“ vaizdo dienoraštis: kodėl verta aplankyti Baku? (II dalis)

Viešnagės Azerbaidžane akimirka / Asmeninio albumo / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-09-12 14:25
Pasitikdamos rudenį „Pinup Girls“ dainininkės vis dar gyvena vasariškomis nuotaikomis. Merginos vienbalsiai sutaria, kad Azerbaidžano sostinė Baku joms tapo gražiausiu vasaros prisiminimu ir geriausiu poilsiu.

Vasarą išleidusios net tris savo singlus, surengusios daugiau nei 80 pasirodymų karštuoju metų laiku, atlikėjos džiaugiasi, kad turėjo unikalią galimybę ten nuo visko atsikvėpti.

„Dalijamės visais kelionės įspūdžiais su žmonėmis todėl, kad galbūt kai kurie iš jų susižavės Baku ir nuspręs ten apsilankyti“, – šypsosi Ieva Ambrazaitė. Atlikėjos prisipažįsta, kad vaizdo medžiagoje sudėtos visos jų viešnagės detalės. „Nebijojome pasirodyti prieš kamerą be makiažų, pasidalyti įspūdžiais ar šiek tiek pakvailioti. Buvome tiesiog Simona, Ieva ir Viktorija. Tokios, kokios esame kiekvieną dieną“, – atvirauja Simona Šermukšnytė. O štai vienintelė grupės šviesiaplaukė Viktorija Sutkutė prasitarė, kad ši kelionė buvo puikus prasiblaškymas nuo ją apėmusio šokių viruso. 

Niekada nestokojančios geros nuotaikos, merginos prasitaria, kad yra ir toks vaizdo įrašas, kuriame nufilmuotos visos pinupių šėlionės laukiant skrydžių, išdaigos paplūdimyje, visi pasiruošimo užkulisiai. Viskas, kas liko už kadro, kuo dainininkės žada pasidalyti.

O dabar, akies krašteliu žvilgtelėkite į prabanga dvelkiantį Azerbaidžaną:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai