„Pinup girls“ prodiuserė Neringa Zeleniūtė M.A.M.A. apdovanojimams pasipuošė efektinga suknia

Neringa Zeleniūtė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2013-01-11 19:06
Penktadienio vakaras Kaune virto ne tik muzikos bet ir stiliaus fiesta. Mat kol muzikantai ruošėsi savo pasirodymams scenoje, VIP zonoje žinomos moterys stebino įsispraudusios į įspūdingas sukneles. Štai prodiuserio ir M.A.M.A. apdovanojimų pirmininko Martyno Tylos mylimoji Neringa Zeleniūtė pasirodė su ypatingo grožio ir gana seksualia suknele.

Žemę siekianti, juoda ir permatoma Olgos Filatovos ir Ainos Zinčiukaitės kurta suknelė pabrėžė nepriekaištingą merginų grupės „Pinup girls“ prodiuserės figūrą. O įspūdingas jos dizainas apnuogino moters kojas, pečius ir nugarą.

Portalui Žmonės.lt pasiteiravus, ar ji ilgai rinkosi vakarinį apdarą, N.Zeleniūtė patikino, kad ilgai rinktis apdarus tiesiog nebuvo laiko. Mat renginio organizatoriai beveik savaitę plušėjo besiruošdami tiesioginei muzikos apdovanojimų transliacijai.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Net nebuvo kada pasimatuoti, nes visą laiką dirbome. Pirmą kartą šią suknelę užsidėjau šiandien ir taip ir išėjau“, – kuklinuosi seksualumu spinduliuojanti prodiuserė.

Žinoma, iš karto po jos ant raudonojo kilimo pasirodė ir jos prodiusuojama merginų grupė „Pinup Girls“. Ieva Ambrazaitė, Viktorija Sutkutė ir Simona Šemukšnytė iškilmingam vakarui pasirodė pasipuošusios dizainerio Roberto Kalinkino suknelėmis. Tiesa, kadangi Simonos ir Ievos sušadėtiniai, „radistai“ Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys tapo ceremonijos vedėjais, merginos ant raudonojo lipo į parankes įsikibusios trims nepažįstamiems jaunuoliams.

O štai ir video, kuriame galite pamatyti, kaip gi atrodė į Kauno „Žalgirio“ areną  besirenkantys žmonės:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai