„Pinup Girls“ narė Viktorija su vyru Kęstučiu mėgaujasi medaus mėnesiu: „Čia esu pirmą kartą“

Viktorija ir Kestutis Arlauskai / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Birželio 16 dieną vestuves su mylimuoju Kęstučiu Arlausku (38) atšokusi atlikėja ir menininkė Viktorija Arlauskienė (29) šiuo metu mėgaujasi Turkijos saule. Pora į Lietuvą sugrįš po dviejų savaičių, o dabar, kaip patys sako, laiko randa ne tik gulėjimui prie jūros, bet ir kelionėms po turistų pamėgtas vietas.

Į Turkiją medaus mėnesio išvykę Viktorija ir Kęstutis Arlauskai Žmonės.lt pasakojo, kad čia praleis dvi savaites. Bodrumo kurorte apsistoję jaunavedžiai mėgaujasi vienas kito kompanija ir sako, kad kol kas jie čia jaučiasi be galo gerai.

„Čia esu pirmą kartą. Laiko randame ir atsipalaiduoti paplūdimyje ir pakeliauti. Kadangi čia būsime ne trumpą laiką, tai tikrai nesinori gulėti vienoje vietoje“, – sako Viktorija.

Medaus mėnesio akimirka

Grupėje „Pinup Girls“ dainuojanti Viktorija su Kęstučiu susipažino prieš beveik dvejus metus. Sporto salėje ją užkalbino išvaizdus vyras. Iš pradžių į Kęstutį Viktorija žiūrėjo kiek įtariai, juolab kad pats ją įspėjo – galima išgirsti, neva yra nerimtas, juo nereikia pasitikėti. Bet tikrai meilei įsiplieksti jokios kalbos nesutrukdė. Ilgainiui Viktorijos ir Kęstučio pažintis išaugo į ilgus pasimatymus, vėliau pora apsigyveno kartu.

Medaus mėnesio akimirka

Įsimylėjėliai ilgai nedelsė, greitai ant Viktorijos piršto sužibo sužadėtuvių žiedas. Toks mylimo vyro gestas išties pradžiugino. Viktorijai visą gyvenimą atrodė, kad piršlybos, o paskui ir vestuvės – tarsi meilės įrodymas, po kurio pasidaro ramiau.

Birželio 16 dieną Kęstutis prie altoriaus mylimąją pasitiko Šv. Mikalojaus bažnyčioje Vilniuje. Dažniausiai populiaresnėse sostinės šventovėse viskas vyksta tarsi konvejeriu, todėl Viktorija troško jaukesnės, paprastesnės vietos. Juk niekas nemėgsta būti raginamas, juo labiau kai kalba sukasi apie vieną gražiausių meilės švenčių.

Medaus mėnesio akimirka

„Bažnytėlę rinkomės su uždaru kiemu, kad turėtume šiek tiek daugiau privatumo. Be to, vėlesnei šventės daliai persirengiau suknelę. Tą dariau taip pat netoli bažnyčios“, – prisiminė dainininkė.

Apie savo santykius viešai kalbėti dažniausiai nelinkusi atlikėja pasakojo, kad pompastiškų vestuvių jiems su Kęstučiu nesinorėjo: „Po ceremonijos vykome į gražią sodybą Molėtuose. Sukvietėme artimiausius žmones – apie 40 svečių. Kadangi tuoktis nusprendėme vos prieš pusmetį, daugelį rūpesčių perleidome vestuvių planuotojai Ramunei Simonaitienei. Beje, Molėtų dvarą išsirinkau aš internete. Mane sužavėjo aplinka ir pamaniau – noriu švęsti čia ir niekur kitur.“

Viktorijos ir Kęstučio Arlauskų medaus mėnuo (8 nuotr.)
+2

Skaitykite daugiau