Pink veidas Christinos Aguileros pasirodymo metu sukėlė audrą internete

Pink ir Christina Aguilera / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kai per Amerikos muzikos apdovanojimus Christina Aguilera atliko numerį, skirtą pagerbti Whitney Houston atminimą, televizijos žiūrovų akys nukrypo į Pink. Dainininkės veidas buvo toks surauktas, kad žmonės greitai padarė išvadas – Pink pasibaisėjo Christinos Aguileros pasirodymu.

Tokias kalbas paskatino ir visuotinis internautų pasipiktinimas Christinos Aguileros pasirodymu. Jie sumaišė dainininkę su žemėmis, tikindami, kad Christinos Aguileros žinomiausių hitų interpretacija nė kiek neprilygsta Whitney Houston.

Žibalo į ugnį įpylė faktas, kad Pink ir Christina Aguilera vaidijosi nuo 2001-ųjų, kai kartu įrašinėjo dainą „Lady Marmalade“. Tiesa, pernai žvaigždės garsiai pasauliui paskelbė, kad jos susitaikė.

Taigi, Amerikos muzikos apdovanojimuose viskas buvo ne taip, kaip galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio... Susiraukęs Pink veidas reiškė ne pasibaisėjimą ar pasipiktinimą, o gilų išgyvenimą ir neįtikėtiną palaikymą. Tokias mimikas Pink darė ties kiekviena sudėtinga nata, o kai Christinai Aguilerai pavykdavo ją išdainuoti, Pink veidą papuošdavo šypsena.

Tiems, kuriems to maža įsitikinti, kad Pink visai nenorėjo pajuokti kolegės, dainininkė parašė žinutę tviteryje: „Prabudau ir pamačiau sukurtą konfliktą tarp manęs ir kitos nuostabios moters, Christinos, kuri surengė neįtikėtiną pasirodymą, kurią pilnai palaikau. Man dėl to labai liūdna. Jūs visi stengiatės sukiršinti moteris, nes baiminatės jėgos, kurią mes turime, kai susivienijame.“

Amerikos muzikos apdovanojimai 2017: svečių stilius (55 nuotr.)
+49
Amerikos muzikos apdovanojimai 2017: statulėlių įteikimo ceremonija (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau