Pink sutuoktinis prakalbo apie koronavirusą šeimoje: sūnui pasireiškė stipriausi simptomai

Dainininkė Pink gavo savo vardo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-21 20:30
Pink vyras, motokrosininkas Carey Hartas, pasidalijo asmeniniais išgyvenimais. Jis prabilo apie laikotarpį, kai jo žmona su sūnumi Jamesonu sirgo naujuoju virusu.

Kaip pasakoja motociklininkas, Pink buvo sudėtinga kvėpuoti – situacijos nešvelnino ir tai, kad ji serga astma.

„Tai buvo siaubinga. Jiedu su sūnumi turėjo labai bjaurius, gan stiprius simptomus. Jamesonui buvo netgi sunkiau, nei mamai, nors jis ir neserga astma ar kitomis kvėpavimo ligomis. Pink skaudėjo plaučius ir krūtinės ląstą, buvo sunku kvėpuoti, o sūnus vos pakilo iš lovos,“ – teigė lenktynininkas.

Pats Carey Hartas koronaviruso simptomų nejautė.

Pink šį mėnesį pranešė, kad ji su sūnumi Jamesonu sėkmingai įveikė virusą ir visiškai pasveiko.

Savo istorija Pink pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Laimė, mūsų gydytojas turėjo prieigą prie testų. Juos atlikus sužinojome, kad mano ir sūnaus testo atsakymai teigiami. Mano šeima jau buvo izoliavusis namuose, todėl izoliaciją mes pratęsėme ir pastarąsias dvi savaites sekėme gydytojo instrukcijas“, – tada teigė dainininkė.

Visgi, atlikėja neslėpė nusivylimo vyriausybe ir teigė, kad testas buvo atliktas laiku tik todėl, kad jos gydytojas tuo metu turėjo prieigą, tačiau iš tiesų šalyje testą atlikti ir jį nusipirkti gali ne kiekvienas.

Pink su sūnumi/Vida press nuotr.
Pink su sūnumi/Vida press nuotr.

„Testai ne visiems įperkami ir nėra lengvai prieinami. Tai yra mūsų valdžios kaltė. Ši liga yra rimta ir tikra. Žmonės turi žinoti, kad liga paveikia jaunus ir senus, sveikus ir nesveikus, turtingus ir vargšus. Testai turi būti nemokami ir plačiau pasiekiami tam, kad apsaugotume savo vaikus, šeimas, draugus ir bendruomenes“, – socialiniame tinkle Instagram rašė Pink.

Publikuotame įrašė atlikėja dėkojo medikams ir visiems sveikatos priežiūros specialistams bei užsiminė, kad kovai su pandemijos pasekmėmis paaukos 1 mln. JAV dolerių.

Naujausi straipsniai