Pink ruošiasi šeimos pagausėjimui: pranešama, kad atlikėja laukiasi antrojo vaiko

Pink / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Pink (34 m.) ir jos vyras profesionalus motociklininkas Carey Hartas (39 m.) šiais metais dar kartą sulauks gandrų – pranešama, kad atlikėja yra nėščia.

Žurnalas „OK!“ trečiadienį paskelbė, kad Pink laukiasi antrojo vaiko – tai leidiniui patvirtino vienas šaltinis iš atlikėjos aplinkos.

„Dabar yra puikus metas antram vaikeliui“, – sakė šaltinis. Įtarimus sustiprina ir tai, kad prieš keletą savaičių Pink su Carey Hartu buvo pastebėti vaikiškų prekių parduotuvėje Niujorke, kur jiedu atrodė akivaizdžiai laimingi ir Carey meiliai glostė žmonos pilvą.

Pink ir Carey Hartas švenčia aštuntąsias santuokos metines / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.

Pati Pink apie antrąjį nėštumą kol kas nieko nekalba, o jos atstovas spaudai atsisako komentuoti dainininkės asmeninį gyvenimą. Prieš savaitę paparacų darytose nuotraukose iš tiesų pastebimas šiek tiek atsikišęs Pink pilvukas, tačiau dar neaišku, ar ji tikrai nėščia.

Jeigu Pink iš tiesų laukiasi, tai nieko neturėtų nustebinti, nes pati atlikėja ne kartą kalbėjo, kad nori gausesnės šeimos. Beveik trejų metų dukrą Willow auginanti dainininkė pernai gruodė sakė norinti, jog jos dukra turėtų bent vieną brolį ar sesę.

„Mano brolis man yra viskas, taigi noriu, kad ir ji turėtų didesnę šeimą, ne tik tėvelį ir mane, – sakė Pink. – Dėl to ir noriu turėti dar vieną vaiką, kad ji turėtų draugą visam gyvenimui.“

Pink ir Carey Hartas kartu yra nuo 2001-ųjų, 2006-aisiais jiedu susituokė.

Skaitykite daugiau