Pink išsirengė gindama gyvūnų teises

Pink PETA reklamoje / PETA nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-11 21:03
Popmuzikos žvaigždė Pink nusimetė drabužius, pozuodama organizacijos „Žmonės už etišką elgesį su gyvūnais“ (PETA) reklamai.

27 metrų pločio reklaminis plakatas trečiadienį atidengtas Niujorko Taims aikštėje. Prieš kailinių dėvėjimą agituojanti reklama duos pradžią mieste prasidedančiai Mados savaitei.

Hito „So What“ atlikėja plakate šypsosi sėdėdama visiškai nuoga, tik keliais prisidengusi krūtinę. Šūkis ant plakato skelbia: „Geriau eisiu nuoga nei su kailiniais. Pink už PETA“.

Tikiuosi, kad dėvintiems kailius, į š*kną įkąs tas pats gyvūnas, kurį jie vilki ant savo užpakalio.

„Norėčiau pasakyti, kad niekada nedėvėjau kailių. Deja, išgyvenau savanaudišką etapą ir kelis kartus esu apsirengusi kailiniais. Tačiau dabar tapau išmintingesnė ir visiškai boikotuoju kailius. Norėčiau, kad visi būtų priversti sužinoti apie tuos siaubus, kuriuos tie gyvūnai patiria dėl madų. Tikiuosi, kad dėvintiems kailius, į š*kną įkąs tas pats gyvūnas, kurį jie vilki ant savo užpakalio.“

Anksčiau PETA agitacinėje kampanijoje dalyvavo tokios žvaigždės kaip Eva Mendes ir Olivia Munn.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai