Pink ir jos sūnui nustatytas koronavirusas: kovai su pandemijos pasekmėmis atlikėja aukoja 1 mln. JAV dolerių

Pink su sūnumi/Vida press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienį atlikėja Pink (40) atskleidė, kad jai ir jos trejų metų sūnui Jamesonui pripažintas COVID-19 virusas.

Apie šią žinią Pink pranešė socialiniuose tinkluose, užsimindama, kad prieš dvi savaites jai ir jos sūnui pasireiškė koronaviruso simptomai.

„Laimė, mūsų gydytojas turėjo prieigą prie testų. Juos atlikus sužinojome, kad mano ir sūnaus testo atsakymai teigiami. Mano šeima jau buvo izoliavusis namuose, todėl izoliaciją mes pratęsėme ir pastarąsias dvi savaites sekėme gydytojo instrukcijas“, – teigė dainininkė.

Visgi, atlikėja neslėpė nusivylimo vyriausybe ir teigė, kad testas buvo atliktas laiku tik todėl, kad jos gydytojas tuo metu turėjo prieigą, tačiau iš tiesų šalyje testą atlikti ir jį nusipirkti gali ne kiekvienas.

„Testai ne visiems įperkami ir nėra lengvai prieinami. Tai yra mūsų valdžios kaltė. Ši liga yra rimta ir tikra. Žmonės turi žinoti, kad liga paveikia jaunus ir senus, sveikus ir nesveikus, turtingus ir vargšus. Testai turi būti nemokami ir plačiau pasiekiami tam, kad apsaugotume savo vaikus, šeimas, draugus ir bendruomenes“, – socialiniame tinkle Instagram rašė Pink.

Publikuotame įrašė atlikėja dėkojo medikams ir visiems sveikatos priežiūros specialistams bei užsiminė, kad kovai su pandemijos pasekmėmis paaukos 1 mln. JAV dolerių.

Skaitykite daugiau