Pink elgesys nepalieka abejingų: išpildė vėžiu sergančios 63-ejų gerbėjos svajonę

Pink su gerbėjomis „Zoom“ pokalbyje
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėja Pink jau ne kartą nustebino savo žygdarbiais ir begaline empatija. Šįkart garsioji dainininkė išpildė savo vėžiu sergančios gerbėjos, buvusios triatlonininkės Diane Berberian svajonę.

63-ejų Diane Berberian neseniai sužinojo, kad serga vėžiu ir į savo tikslų sąrašą pridėjo pokalbį su žymiąja dainininke. Ar jos pasikalbėjo? Žinoma! O tam padėjo ir „Zoom“ programėlė.

Sužinojusi Diane skaudžią istoriją ir neįtikėtiną drąsą, atlikėja susisiekė su specialia gerbėjų baze, kurie rado jai Diane numerį, rašoma dailymail.co.uk.

Dainininkės komanda sugebėjo suorganizuoti susitikimą su Diane Berberian. Ir nors tai nevyko gyvai, tačiau 30 minučių pokalbis per „Zoom“ programėlę ilgam užstrigs atmintyje.

Pokalbyje, kuris buvo įkeltas į socialinį tinklą „Facebook“, buvo galima išgirsti, kaip D.Berberian, kuri po vėžio diagnozės šiuo metu gyvena ligoninėje, atlikėjos sprendimą su ja pasikalbėti pavadino „gražiu gerumo gestu“ ir prisipažino, kad apsipylė ašaromis, kai sužinojo apie netrukus įvyksiantį susitikimą.

„Jūs turite savotišką drąsą, kurios aš nesuprantu. Vaikščiodama paguodžiate kitus žmones. Jūs einate per tai“, – kalbėjo atlikėja.

Pink su gerbėjomis „Zoom“ pokalbyje / Stopkadras

D.Berberian sakė, kad praeityje stengėsi daryti viską, ką norėjo, tačiau dabar „lipa laiptais į dangų“. Ji taip pat atlikėjai sakė, kad jos muzika yra pirmas dalykas, nuo kurio ji pradeda rytą: „Dauguma mano rytų prasideda nuo dienos dainos, o dažniausiai tai yra Pink daina.“

Pink atsakė, kad jai tai „reiškia visą pasaulį, aš jus vertinu ir dėkoju“. Ir jau po kelių sekundžių Diane sugėdino atlikėją: „Pink, aš tave myliu, aš myliu viską, kas susiję su tavimi.“

Kol aistringa triatlonininkė reiškė susižavėjimą dainininke, ji tuo metu nenustojo šypsotis ir toliau klausėsi to, ką norėjo pasakyti jos ištikima gerbėja. Pokalbio pabaigoje D.Berberian perdavė Pink paskutinę žinutę:

„Nepasiduokite! Nenustokite daryti to, ką darote!“, – sakė ji, į kurios palinkėjimą netrukus atsakė ir pati Pink: „Gerai, nepasiduosiu.“

Dainininkė Pink (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau