„Pinigų kartos“ netekęs Andrius Tapinas kurs politinės satyros laidą

Andrius Tapinas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-19 16:07
Žurnalistas, televizijos laidų vedėjas Andrius Tapinas, LRT eteryje nelikus jo laidos „Pinigų karta“, su bendraminčiais kuria politinės satyros laidą „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“.

Žmonės.lt A.Tapinas pasakojo, kad apie naujos internetinės laidos formatą galvojo jau seniai, o TV eteryje nelikus laidos „Pinigų karta“, buvo puiki proga šią idėją įgyvendinti.

„Turime stiprią komandą, dabar vyksta pasiruošimo darbai. Pažadu, kad liesime ypač aštrias temas. O dviračio neišradinėjome – politinės satyros formatas labai populiarus Amerikoje, o dabar jį įgyvendinsime ir Lietuvoje“, – pasakojo A.Tapinas.

Naujoje A.Tapino laidoje bus aptarinėjamos Lietuvos aktualijos, o ateityje žadama laidą plėsti ir pristatyti naujų rubrikų. „Džiaugiuosi kūrybine komanda. Visi yra su idėjomis, populiarūs ir šaunūs žmonės. Su jų pagalba kalbėsime ir apie Darbo kodeksą, ir apie politikų veiklą, socialinius dalykus, minimalią algą. Tik šiek tiek kitu požiūriu“, – Žmonės.lt pasakojo A.Tapinas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Andrius Tapinas nusivylęs: LRT televizijoje nebelieka jo kurtos „Pinigų kartos“

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Apie naują laidą A.Tapinas pranešė ir socialiniame tinkle. „Geri žmonės man sakė – nepasiduok. Sakė – perkelk laidą į internetą ir kurk toliau, sakė – padėsim.

Bet mes perkelsim šiek tiek daugiau. Mes – tai Aidas Puklevičius, Rokiškis Rabinovičius, Andrius Zimaitis, Olegas Šurajevas, Geležinė Lapė, Martynas Grašys, populiariausios interneto partijos ideologai ir dar daugiau smagių šmaikščių žmonių – naujosios intelektualios politinės satyros laidos „Laikykitės ten su Andrium Tapinu“ kūrybinė grupė.

Tik be jūsų visų pagalbos padarysim lygiai nieko. Apie tai plačiau – kitą savaitę, o kol kas būsimiesiems laidos herojams galiu tik pasakyti
„Sėkmės ir laikykitės ten“, – rašė A.Tapinas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai