Žinomos moterys savo ištvermę demonstravo preso varžybose

Livija Gradauskienė, Karina Krysko, Ieva Stasiulevičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-05 15:09
Trečiadienio popietę žymūs lietuvos žmonės buvo pakviesti savo ištvermę išbadyti pilvo preso varžybose. Sporto klube „Impuls“susirungė Karina Krysko-Skambinė, Livija Gradauskienė, Sezaris Saylika-Sezzy su sužadėtine Paula Poderyte, Žygimantas Stakėnas ir kiti. Nuotaikingą ir pavasarišką renginį vedė Ieva Stasiulevičiūtė.

Laidų vedėjas Ž. Stakėnas prieš treniruotę atviravo, kad pilvo preso specialiai netreniruoja, todėl varžybose gali nutikti visaip. „Jaunystėje, pamenu, labai mėgdavau pilvo preso pratimus, būdavo, kad ir persistengdavau. O dabar tiesiog aktyviai leidžiu laisvalaikį, kartais pakilnoju svarmenis, sode sofą panešioju iš vienos vietos į kitą, miegančius vaikus į trečią aukštą užnešu ir kol kas to užtenka palaikyti gerai formai. Esu vedęs, tad nėra čia prieš ką rūpintis pilvo raumenimis“, – juokėsi žinomas laidų vedėjas.

Vienuolio g. įsikūrusiame „Impuls“ klube vykusi treniruotė prasidėjo nuo apšilimo, kurį pravedė bėgikės dvynės Milda ir Monika Vilčinskaitės. Po jų estafetę perėmė klubo treneriai Andžej Gunevič ir Eimantė Šatikauskaitė. Jie dalyvius pakvietė sudalyvauti dvejose rungtyse: „lentos“ (plank) pratimo ir komandinėje atsilenkimų rungtyje.

parinkome taip, kad jie būtų įveikiami bet kokio fizinio pasirengimo žmonėms. Todėl čia svarbiausia ne rungtyniauti su kolegomis, o nugalėti save ir pasistengti viršyti savo galimybes. Šis renginys – puiki proga pasitikti pavasarį ne tik su tvirtesniu pilvu, bet ir su nauja jėga ir geresne nuotaika“, – sakė treneris A. Gunevič.

„Lentos“ (plank) rungtyje aršiausia dvikova vyko tarp K. Krysko ir L.Gradauskienės, tačiau pratimą jos pabaigė abi vienu metu. Šioje pozicijoje abi išbuvo 4 minutes 20 sekundžių. Nors iki pasaulio rekordo, kuris siekia 8 valandas, dar toloka, žinomos moterys džiaugėsi savo netikėta pergale.

„Nesitikėjau, kad laimėsiu, labai smagu. Šiaip „lenta“ yra puikus pratimas, parodantis viso kūno raumenų stiprumą. Manau, kad tai yra kasdienių treniruočių sporto klube rezultatas“, – sakė L. Gradauskienė.

Antroji rungtis, kurioje dalyvavo būrys žinomų sportuojančių žmonių – tai komandiniai atsilenkimai. Dalyviai buvo suskirstyti į dvi komandas. Šioje rungtyje, kurioje buvo ypač svarbus vienas kito palaikymas, laimėjo K. Krysko, M. Ponomariovo-Ozio, A. Kisielienės, P. Poderytės ir D. Stakėnienės komanda, padariusi 71 atsilenkimą per 2 minutes. Nedaug nuo jų atsiliko ir antroji komanda – per tą patį laiką jie padarė 68 atsilenkimus.

Pasiruošimo ir nusiteikimo vasarai renginį vedė iškalbingoji Ieva Stasiulevičiūtė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai