„Pikaso“ pristato pirmą kūrinį, įrašytą su nauju nariu Baku: įvertinkite dainą „Viena žinau“

„Pikaso“ / „Harizma“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-26 09:07
Praėjusią savaitę pristačiusi naująjį grupės narį, šiandien „Pikaso“ pristato jau su atlikėju Baku įrašytą dainą „Viena žinau“. Su naujuoju kūriniu dirbo ne tik atsinaujinusi grupė, bet ir latvių kompozitorius, dainuojantis garsioje šalies grupėje.

Prie naujojo kūrinio prisidėjo kompozitorius Austris Rietums. Šis vardas nėra labai daug kam žinomas, tačiau tik dėl to, jog tai – kompozitoriaus pseudonimas. Muzikantas groja vienoje garsioje Latvijos grupėje.

Grupei „Pikaso“ darbas su latvių kompozitoriais – ne naujiena. Dainą „Lengvai“ grupė taip pat įrašė su garsiausios Latvijos grupės „Brainstorm“ muzikantu.

Įvertinkite naują Pikaso dainą „Viena žinau“: 

„Latviai galutinį dainos variantą padaro tokį, kad gyvi instrumentai skamba kaip geriausių pasaulio muzikos atlikėjų albumuose. Tiek instrumentus, tiek dainos suvedimą darėme tikrai vienoje geriausių įrašų studijų“, – sakė naujasis grupės narys Baku, ir pats didelę laiko dalį praleidžiantis įrašų studijose.

Grupės senbuvis Haroldas džiaugėsi, kad pavyko ne tik puikiai įrašyti dainą, bet ir itin taikliai perteikti jos emociją. O tai svarbu kiekvienam kūriniui.

Jam antrino ir grupės naujokas Baku: „Kiekviena daina turi savo emociją. Vienokių dainų klausomės klubuose, kitokių – vakarėliuose, dar kitokios skamba tada, kai norime atsipalaiduoti. Mūsų daina „Viena žinau“ yra skirta tiems, kurie, išgyvenę išsiskyrimą ir gyvendami kitoje šalyje, vistiek negali pamiršti vienas kito“.

Grupė ilgai dvejojo, ar būtent šį kūrinį rinktis debiutui su nauju nariu, tačiau po darbo su latvių kompozitoriumi jokių abejonių nebeliko. „Pikaso“ įsitikinę, jog su šia daina sau iškelia itin aukštus muzikinius tikslus, todėl tikisi nuo šiol dar didesniais žingsniais eiti į priekį.

„Harizma“ nuotr.
„Harizma“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai