„Pikaso“ pristato naują narį – Valdą Kabutavičių-Baku

Grupė „Pikaso“ su nauju nariu Valdu Kabutavičiumi-Baku / „Harizma“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-22 08:56
Vaikinų grupė „Pikaso“ dar prieš Naujuosius metus savo gerbėjus intrigavę apie laukiančius didelius pokyčius, šiandien pagaliau atskleidžia paslapties šydą. „Pikaso“ atsisveikina su vienu iš narių ir į savo būrį priima naują, ne tik dainuojantį, bet ir kuriantį muzikantą.

Dar pernai grupės gerbėjai pastebėjo, jog įvairiuose renginiuose „Pikaso“ vaikinai vis dažniau pasirodo ne pilnos sudėties. Rokas su Haroldu vis dažniau koncertuodavo dviese, o Tomas bendruose projektuose ir koncertuose pasirodydavo vis rečiau.

Šiandien grupė oficialiai patvirtino, jog abipusiu susitarimu „Pikaso“ palieka Tomas. Nuo šiol prie Haroldo ir Roko prisijungsia talentingas muzikos atlikėjas ir kūrėjas Valdas Kabutavičius, muzikos pasaulyje geriau žinomas Baku pseudonimu.

„Pikaso“ senbuviui Haroldui jau yra tekę bendradarbiauti su Baku – jie kartu įrašė keletą dainų. Gerbėjai gali būti tikri, jog į grupę ateina žmogus, kuriam muzika yra labai artima, tad galima tikėtis šviežio ir dar profesionalesnio grupės repertuaro. Tiesa, žadama, kad „Pikaso“ tikrai nepamirš ir senųjų savo hitų.

„Džiaugiamės, kad į grupę ateina žmogus, kuris ne tik dainuoja, bet ir pats kuria muziką. Tai atneš  dar daugiau muzikinės kokybės. Be abejonės, su Tomu turėjome gražų ir turiningą laiką. Jis – puikus draugas. Tačiau dėl negalėjimo skirti pakankamai laiko grupės muzikinei ir koncertinei veiklai tenka išsiskirti“, – sakė Haroldas.

„Harizma“ nuotr.
„Harizma“ nuotr.

„Pikaso“ paliekantis Tomas taip pat patikino, jog grupėje praleido labai gražius kelerius savo gyvenimo metus.

„Dirbu, sukūriau šeimą ir ėmiausi savo verslo. Neturiu dešimties rankų, tad ilgainiui visos veiklos ėmė kirstis su grupės veikla. Nebegalėjau jai skirti tiek dėmesio, kiek anksčiau, tad reikėjo rinktis. Supratau, kad turiu pasitraukti ir užleisti vietą tam, kuris galės šiai veiklai atsiduoti 100 procentų. Su Baku taip pat esu pažįstamas ir galiu tik pasidžiaugti, kad grupei tai bus naujas kokybinis šuolis į priekį. Jau girdėjau pirmąją dainą įrašytą kartu su Baku ir esu maloniai nustebintas“, – pasakojo grupę paliekantis Tomas.

 

Vaikinas patikino, jog ir toliau palaikys ir atidžiai stebės grupės veiklą. Galbūt net kažkada prisijungs prie „Pikaso“ pasirodymų, tačiau dabar palieka savo vietą naujam žmogui.

„Turime padėkoti Tomui už metus praleistus kartu. Įrašėme tikrai daug puikių kūrinių, dainavome šimtuose koncertų. Nuo šiol Tomas nebebus „Pikaso“ nariu, tačiau visada išliks mūsų draugu. Ir toliau kartu žaisime krepšinį, bendrausime šeimomis“, – sakė Haroldas.

Šiandien „Pikaso“ savo gerbėjams pristato ir naujausios, jau kartu su Baku įrašytos dainos anonsas. Visą dainą gerbėjai turėtų išgirsti jau kitą savaitę. 

Naująją „Pikaso“ sudėtį taip pat įamžino ir kūrybinis duetas „Harizma“, kurį sudaro mados stilistė Edita Nyork ir fotografė Ana Rosso. Su šia komanda „Pikaso“ vaikinai jau dirba nebe pirmą kartą ir džiaugiasi, jog merginos moka puikiai perteikti grupės idėjas.

„Harizma“ nuotr.
„Harizma“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai