„Pikaso“ narys Tomas Eigertas pasipiršo savo išrinktajai Gintarei

Tomas Eigertas ir Gintarė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-04 12:56
Neseniai prikėlę seną hitą ir nustebinę dainos „Ašarėlė 2014“ versija bei naujausia fotosesija, grupės „Pikaso“ nariai šį kartą praskleidžia šydą į asmeninį gyvenimą.

Didžiausia ir džiugiausia naujiena „Pikaso“ gretose – grupės narys Tomas Eigertas po ilgametės draugystės pasipiršo savo išrinktajai Gintarei.

Kada laukia didžioji šventė – vestuvės – vaikinas kol kas nutyli. Tačiau greičiausiai ilgai laukti nereikės.

„Pikaso“ vaikinai Rokas ir Haroldas pasveikino Tomą su džiugia naujiena. Deja, Tomo gerbėjoms greičiausiai teks kiek nusiminti – tai oficialus pareiškimas, kad vaikino širdis nebėra laisva.

Rokas ir Haroldas irgi užsiminė, kad nėra laisvi ir taip pat turi savo širdies damas. Tiesa, pasakoti apie santykius plačiau nepanoro.

Juolab vaikinai ir taip turi nedaug laisvo laiko, todėl santykius stengiasi laikyti paslaptyje ir savo mylimosioms skirti kuo daugiau asmeninio dėmesio.

Pavyzdžiui, Rokas šiuo metu ne tik dainuoja grupėje „Pikaso“, bet ir darbuojasi Kauno valstybiniame muzikiniame teatre. Čia jis vaidina miuzikle „Grafas Montekristas“.

„Smagu, kad, be grupės, turiu ir kitą užsiėmimą. Tam tikri aktoriniai sugebėjimai bus naudingi ir „Pikaso“ veikloje. Tai man padeda tobulėti ir kaip grupės nariui“, – sakė Rokas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama