„Pikaso“ narys Rokas Laureckis patyrė kojos traumą – trūko raiščiai

Rokas Laureckis patyrė kojos traumą / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-11 14:44
Vaikinų grupės „Pikaso“ narys Rokas Laureckis patyrė traumą, kuri galėjo sugadinti visą likusios vasaros koncertų grafiką. Tačiau vaikinas net ir nutrauktais kojų raiščiais nutarė nenuvilti grupės gerbėjų ir koncertuose dalyvauti.

Rokas juokiasi, jog ši rimta trauma atsirado visiškai buitinėmis sąlygomis. Vaikinas tiesiog nešė skalbinius ir netikėtai paslydo. Situacija paprasta, o trauma gana rimta – nutrūkę raiščiai.

Rokui prireikė gipso, kurį teks nešioti dvi savaites, o vėliau dar laukia reabilitacija.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

„Atsitikus šiai nelaimei su kitais grupės nariais daug svarstėme. Pasirodžius „Pikaso“ dainai „Padovanok“, kurią atlikome kartu su Irūna, ji sulaukė didelio pasisekimo. „Youtube“ kanale ji per porą mėnesių surinko daugiau nei milijoną peržiūrų. Tai suintensyvino ir koncertų grafiką. Turėjome suplanavę visą vasarą“, – pasakojo Rokas.

Nors trauma pakankamai rimta, Rokas nusprendė nenuvilti nei grupės narių, nei gerbėjų. Tad visi, matę informaciją vaikino paskyroje ar kažkur kitur ir sunerimę, gali būti ramūs.

„Pikaso“ tęs vasaros koncertinį turą, kaip ir buvo suplanuota. Tiesa, koncertų eigą teks kažkiek pakoreguoti, tačiau vaikinai tai priima kaip naują iššūkį. Rokas pasiryžęs net ir su sužalota koja kartu su „Pikaso“ dalyvauti visuose numatytuose koncertuose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai