Pikantiškos komedijos premjeros nepraleido „X Faktoriaus“ pažiba Alen Chicco

Spektaklio premjera / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-08 19:47
Ketvirtadienio vakarą profesionalus komedijos teatras „Domino“ pakvietė vilniečius į spektaklio „Pasiklydęs skambutis“ premjerą.

Nuotaikingo spektaklio nepraleido gausus būrys žinomų lietuvių. Salėje kvatojosi Žilvinas Grigaitis, Simona Starkutė, Gabrielius Vagelis, Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė, Vidmantė Martikonytė ir kiti.

Į „Pasiklydusio skambučio“ premjerą atvyko ir televizijos projekte „X Faktorius“ išgarsėjęs charizmatiškasis menininkas Alen Chicco. Visuomet iš minios išsiskiriantis Alen Chicco ir šįkart traukė susirinkusiųjų žvilgsnius ryškiu įvaizdžiu.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Režisieriaus Evaldo Jaro spektaklis „Pasiklydęs skambutis“ pastatytas pagal autorės Carole Greep komediją, kurią visame pasaulyje jau matė daugiau nei 5 milijonai žiūrovų.

Šis spektaklis gali pasigirti dvigubu debiutu – kaip režisierius jame debiutavo Evaldas Jaras, o aktorius Džiugas Siaurusaitis sukūrė savo pirmąjį vaidmenį „Domino“ teatre. Komedijoje vaidmenis taip pat kuria puikiai žiūrovams pažįstami ir mylimi aktoriai: Eimutis Kvoščiauskas, Julius Žalakevičius, Toma Vaškevičiūtė, Lina Rastokaitė, Jokūbas Bareikis ir Emilija Latėnaitė.

Reklamos prodiuseris Haris ir jo žmona Roberta keliauja aplankyti savo draugų – ne itin sėkmingo rašytojo Polo ir jo senamadiškos žmonos Lauros. Haris ir Roberta vėluoja. Regis, pasiklydo. Paskambinę draugams ir išsiaiškinę, kuria kryptimi važiuoti, jie pamiršta… o ne!… nuspausti pokalbio išjungimo mygtuką. O tuo metu Polas ir Laura susėda ant sofos ir… įsijungia garsiakalbį.

Deja, iš Hario ir Robertos lūpų jie išgirsta visai ką kita, nei tikėjosi… Pasirodo, draugai neturi nė menkiausio noro praleisti visą savaitgalį kaimo troboje su nevykėliais. Laura sužino, kad draugų akyse atrodo kaip baidyklė, šoka kaip karvė, o Polas nesugeba parašyti nieko vertinga, uždirbti pinigų ir pradėti gyventi geriau…

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai