Pikantiškas Danos International šou Vilniuje sulaukė publikos aplodismentų

Danos International pasirodymas Vilniuje
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienio vakarą menų fabrike „Loftas“ tvyrojo vienybės nuotaika – čia vyko „Baltic Pride Park“ koncertas, subūręs „Baltic Pride 2016“ eitynėse „Už lygybę“ žygiavusius dalyvius.

„Baltic Pride“ koncerte dainavo šių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Donatas Montvydas, taip pat legendinė „Eurovizijos“ nugalėtoja Dana International.

Koncerto metu dainas klausytojams dovanojo atlikėja iš Ukrainos Maria Katseva, drag karalienė iš Prancūzijos LaDiva Live, Ruslanas Kirilkinas, Sasha Song, DJ Lemeo iš Prancūzijos.

LaDiva Live
LaDiva Live

Po savo pasirodymo „Baltic Pride Park“ koncerte Žmonės.lt D.Montvydas sakė, kad taip stengėsi išreikšti savo palaikymą LGBT bendruomenei.

„Be abejonės palaikau LGBT judėjimą ir šiandien vykusias eitynes. Mano dalyvavimas šiame koncerte puikiai atspindi mano požiūrį“, – sakė jis.

Paklaustas, kokiu būdu būtų galima Lietuvoje pažaboti vyraujančią homofobiją, D.Montvydas vylėsi, kad lietuviai ateityje tikrai taps tolerantiški.

„Nieks iš karto nesikeičia. Lyginant su kitomis Vakarų valstybėmis, pas mus viskas vyksta lėčiau ir tai yra normalu. Per vieną dieną tokių dalykų nepadarysi, nes kai kurių žmonių mentalitetą sunku laužyti. Tai yra kartos klausimas – besikeičiant kartoms, keičiasi ir požiūris“, – Žmonės.lt pasakojo D.Montvydas.

LaDiva Live

„Lofto“ scenoje šeštadienio vakarą pasirodymą surengė ir „Eurovizijos“ laimėtoja iš Izraelio, transseksualė Dana International. D.Montvydas norėjo susipažinti su ja, tačiau šįkart aplinkybės susiklostė nepalankiai.

LaDiva Live

„Su Dana International nesame pažįstami ir šiandien, deja, susitikti nepavyko. Kai viešėjau Izraelyje, kartu su ambasadoriumi teko apie ją pakalbėti, žiūrėti vaizdo įrašus. Turėjau tokią pažintį, tačiau be jos pačios“, – sakė Donatas, šiemet atstovavęs Lietuvai „Eurovizijoje“.

Dainuodama pirmąją dainą, Dana International kaip reikiant užvedė publiką. Atlikėja liko ištikima savo pasirodymų stiliui – šokyje netrūko pikantiškų elementų.

Publika Danos International koncertu liko ypač patenkinta: transseksualės pasirodymą palydėjo šūkniais ir gausiais aplodismentais.

LaDiva Live

Renginio metu buvo galima sudalyvauti ir talentingų dizainerių, amatininkų, stiliaus ir kitų gražių dalykų architektų mugėje, įsigyti suvenyrų iš oficialios #BalticPride krautuvėlės.

„Baltic Pride Park“ koncertas (104 nuotr.)
+98
„Baltic Pride 2016“ eitynėse „Už lygybę!“ – ir žinomi žmonės (17 nuotr.)
+11

Skaitykite daugiau