Pikantiškas akibrokštas scenoje: stebint tūkstančiams gerbėjų atsisegė Britney Spears liemenėlė

Britney Spears / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-24 18:47
Popmuzikos princesė Britney Spears Las Vegaso scenoje vos išvengė pikantiškos katastrofos: šokdama scenoje ji spėjo laiku pačiupti ir „sutramdyti“ atsisegusią liemenėlę, o juk viskas galėjo baigtis visai kitaip, rašo Mirror.co.uk.

Pastaruoju metu Las Vegase nuolat koncertuojanti B.Spears kruopščiai atidirbusi gerbėjams čia rodomą programą. Bet juk niekada neatspėsi, kokie nesklandumai scenoje gali ištikti...

Tuo ji įsitikino šeštadienį, koncerto metu. Dainininkė atliko vieną žymiausių savo hitų „I Love Rock 'N' Roll“ ir aktyviai šoko scenoje.

Šoko tol, kol trukdyti ėmė vis atsisekinėjanti liemenėlė. Galiausiai jos dirželius užsegti suskubo du kartu su Britney pasirodę šokėjai.

Kai B.Spears galvojo, kad liemenėlė jau tvirtai užsegta, ji ėmė laisvai judėti toliau. Bet užsegta liemenėlė nebuvo – ėmė ir atsisegė pilnai tada, kai B.Spears atlikinėjo šokio judesius.

Tačiau į neprognozuotą įvykį B.Spears sureagavo žaibiškai: spėjo pačiupti krentantį sceninį drabužį ir tvirtai prispausti jį prie krūtinės rankomis.

Tokio nesklandumo scenoje liudininkais tapo tūkstančiai koncerto žiūrovų, o vienas jų net spėjo įvykį nufilmuoti.

Stop kadras
Stop kadras

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai