Piešinio testas: ar jūsų svajonės išsipildys?

Kur slypi svajonės? / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kiekvienas mūsų turi tikslų, siekių ir svajonių. Tačiau vieni kažką daro tam, kad džiaugtųsi saldžiais rezultatais, o kiti ir toliau parimę sklendi svajose. Tai jokiu būdu nėra blogai, kadangi svajonės mums užaugina sparnus, kuriais galime atsispirti nuo rutinos, buities ir kasdienybės.

Ką jums reikia padaryti? Įsivaizduokite, kad turite paukštį. Į kokią piešinėlio vietą jį padėtumėte? Kai tai padarysite, beliks atskleisti interpretacijos rezultatus. 
 
Lentelė
Jeigu paukštis atsidūrė apskritime, tai reiškia, kad visos jūsų svajonės greičiausiai susijusios su jūsų kaip asmenybės siekiais ir norais. Dabar jums svarbiausia tai, kas duos naudos, nesvarbu kokios – dvasinės, emocinės, finansinės. Trokštate, kad viskas, ką darysite, padėtų jums save atrasti ir patenkintų visus troškimus, todėl kiti žmonės jums nelabai rūpi. Tačiau tai nereiškia, kad esate egoistiška ir beširdė asmenybė, kadangi gyvenime pasitaiko visokių momentų. Galbūt dabar jums laikas pasirūpinti savo gerove? Kartais besaikis rūpinimasis ir galvojimas apie kitus, mus priverčia pamiršti save kaip žmogų, todėl atminkite, kad geriau už jus niekas nežino, ko jums reikia. 
 
Jeigu paukštis atsidūrė kairiajame sektoriuje (1–4), vadinasi, arba esate labai atsakingas ir neabejingas kitiems žmogus, norintis visiems padėti, arba būtent šiuo metu kažkam labai reikalinga jūsų pagalba. Tai atskleidžia, kad visos jūsų mintys ir svajonės yra nukreiptos į kitus: rūpinatės savo artimaisiais, giminaičiais, niekada draugų nepaliekate bėdoje. Toks jūsų pasirinkimas taip pat atskleidžia ir kitą asmenybės pusę: padėdami kitiems, jūs stengiatės nustumti mintis apie praeitį, praleistas galimybes, tačiau nepersistenkite ir nekalkite savęs prie kryžiaus. Tokia begalinė refleksija jums trukdo keliauti į priekį. Taigi, patarimas jums: gyvenkite tuo, kas tikra, savo dabartimi. Nesižvalgykite atgalios, kad nepraleistumėte to, kas iš tikrųjų svarbu. 
 
Jeigu paukštis atsidūrė viršutiniame sektoriuje (1–2), tai atskleidžia, kad jūsų svajonės sklando aukštumoje, jūs pilni vaivorykštės spalvomis tvieskiančių vilčių ir... kiek atsiplėšę nuo žemės. Jums šiuo metu nelabai rūpi niūri kasdienybė ir buitis, kur kas daugiau reikšmės teikiate dvasiniams, harmoningiems dalykams ir neretai patys pasiklystate savo statomose oro pilyse. Žinoma, svajoti – puiku, kadangi svajonėse gimsta tiesa. Todėl leiskite sau fantazuoti, tik visa tai derinkite su praktine veikla. Tuomet, tikėtina, rezultatas atkeliaus kur kas greičiau. 
 
Jeigu paukštis atsidūrė dešiniajame sektoriuje (2–3), tai simbolizuoja, kad jūs daug galvojate apie savo ateitį ir darote viską, kad rytdiena taptų kuo sėkmingesnė. Tačiau kurdami planus atsiminkite, kad ši diena taip pat labai svarbi, o mažos smulkmenos ir linksmybės gyvenimą padaro kur kas geresnį. Jei dažnai galvojate, kad laimingas būsite tuomet, kai.. Tai nėra gerai. Iš tikrųjų neturi būti jokio „kai“, kadangi patys nubrėžiate ribą, todėl nepajuntate to pilnatvės jausmo. Atsipalaiduokite ir leiskite sau išragauti visų gyvenimo skonių. 
 
Jeigu paukštis atsidūrė apatiniame sektoriuje (3–4), tai nusako, jog jūsų svajonės susijusios su žemiškais ir realiais dalykais. Esate  ne skrajotojas padebesiais, o praktiškas realistas, tvirtai stovintis ant žemės. Kai kurie žmonės dėl jūsų elgesio ir saviraiškos gali pagalvoti, kad nieko nesuprantate apie aukštas dvasines materijas, tačiau jus savo ruožtu erzina perdėm sielos harmoniją eskaluojantys individai. Visgi nepamirškite, kad tai, ką šiandien matote pasaulyje, kažkada gimė nepranokstamų fantazuotojų galvose... Būkite drąsūs ir kartkartėmis išeikite iš  už savo komforto zonos ribų. Juk tai, ko nesuprantate, nebūtinai yra netiesa... 
Temos:
Skaitykite daugiau