Picų šefas Federico Meschino ir Greta Lėpaitė taps tėvais: pora laukiasi pirmagimio

Federico Meschino su mylimąja Greta / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt, 15min.lt
Publikuota: 2021-12-06 17:59
Lietuvą pamilęs italas, Vilniaus Užupyje puikiai žinomas picų šefas Federico Meschino su mylimąja Greta Lėpaite paskelbė netikėtą ir džiugią naujieną – pora taps tėvais.

Apie tai, kad jų šeimą netrukus papildys dar vienas narys, pora pranešė kūdikio lyties atskleidimo vakarėlyje.

Apsupti šeimos narių, rožinės ir mėlynos spalvų Federico su Greta pranešė apie pasaulį išvysiantį mažylį. Negana to, jie sužinojo ir kas gims – tai bus berniukas.

Džiuginančiomis naujienomis F.Meschino mylimoji G.Lėpaitė sutiko pasidalinti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

Tiesa, pirmiausia šia žinia F.Mechino pasidalijo socialiniame tinkle.

„Gražiausias pasaulyje TRIO ir tortas!“ – savo „Instagram“ paskyroje pasidžiaugė F.Meschino.

Akimirkomis iš kūdikio lyties atskleidimo vakarėlio pasidalijo ir Greta Lėpaitė. Vaizdo įraše matyti, kaip porai susprogdinus balionus pasirodo mėlynos spalvos konfeti, kurie skelbė apie gimsiantį berniuką.

Vaizdo medžiagoje užfiksuota ir besidžiaugianti visa Meschino šeima – Federico Meschino, Karolinos Meschino tėtis, mama, brolis,  Dominykas Ježerys-OG Version. Šventės nepraleido ir mažoji Karolinos bei Dominyko dukra Isabellė.

„Kai kas kurį laiką buvo gaminama... Tai berniukas!“ – po vaizdo įrašu rašė Greta.

Influencerės Karolinos Meschino pusbrolis Federico Meschino prieš metus 15min pasakojo, kaip susipažino su mylimąja Greta.

„Man labai pasisekė, kad vienoje kavinėje tik atvykęs į Lietuvą sutikau ją. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Mes kartu jau šešerius metus (šiemet suėjo jau septyneri – red.past.). Labai greitai kartu ir apsigyvenome. Tiesa, girdėjome nemažai perspėjimų iš šono – kartu dirbti ir gyventi bus sudėtinga, nieko daugiau neveiksite, tik kalbėsitės apie darbą, nusibosite vienas kitam.

Todėl mintis darbuotis abiem iš pradžių kėlė rimtą nerimą, tačiau vėliau supratome, kad jaudintis tikrai nebuvo dėl ko. Dirbti kartu, puoselėti restoraną kartu yra vienas malonumas“, – savo sugebėjimu išlaikyti aistrą ir meilę kartu praleidžiant ištisas paras džiaugėsi F.Meschino.

Naujausi straipsniai