Pianistė Ieva Dūdaitė surengė koncertą iš savo namų terasos: pradžiugino ne tik kaimynus

Ieva Dūdaitė surengė koncertą iš savo namų terasos / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-06 19:44
Muzikai nebūtinos jokios scenos – tai įrodė pianistė Ieva Dūdaitė. Rugpjūčio 5-ąją Vilniuje, Ozo parke, ji surengė netikėtą koncertą – iš savo namų terasos kaimynams užgrojo fortepijonu.

Tai – jau antrasis toks I.Dūdaitės koncertas. „Jau galima sakyti, kad tai tampa tradicija“, – juokiasi pianistė. 

Nors rugpjūčio 5-osios vakaras šiluma nelepino, į netikėtoje vietoje vykusį I.Dūdaitės koncertą susirinko gausus būrys žiūrovų.

„Kas su kėdėmis, kas su pledukais išsitiesė ant žolės, atėjo ne tik kaimynai, bet ir šeimos iš aplinkinių namų. Kai kurie net iš savo balkonų stebėjo, kas čia vyksta. Tikrai vyravo fantastiška atmosfera, skleidėsi bendruomeniškumas, o ir vaikai buvo susidomėję. Ir žaidė, ir klausėsi“, – įspūdžiais dalijosi ji. 

Susirinkusiuosius pianistė stebino ne tik žinomomis fortepijono melodijomis, bet ir savo kūrybos kūriniu. O pasirodymo gale žiūrovų laukė dar viena staigmena.  

„Paruošiau keletą staigmenų, štai, grojau su elektronika, atlikau savo kūrybos kūrinį, džiazo gabaliuką. Tiesa, visus iš nuostabos išsižioti privertė netikėtai uždainavusi mano sesuo, operos solistė Marija Dūdaitė“, – šypsojosi pianistė.

I.Dūdaitė įsitikinusi – tokias iniciatyvas organizuos ir ateityje. „Tai tikrai unikali iniciatyva, o ir, manau, jog jos Lietuvos žmonėms dabar, karantino metu, labai reikia“, – teigė Ieva.

Išsiilgusius fortepijono muzikos I.Dūdaitė kviečia į koncertą – rugpjūčio 8-ąją Trakų Vokės dvare, kur skambės Ludovico Einaudi kūriniai. 

Ievos Dūdaitės pasirodymas – vaizdo įraše: 

Naujausi straipsniai