Pianistė Ieva Dūdaitė-Radžiūnė susilaukė pirmagimės: dukrai suteikė šventą vardą

Ieva Dūdaitė-Radžiūnė ir Marijonas Radžiūnas / Algirdo Papicko ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Pianistės Ievos Dūdaitės-Radžiūnės (30) ir projektų vadovo Marijono Radžiūno (30) šeimoje – šventė. Porai gimė dukra. Šią žinią portalui Žmonės.lt patvirtino pati muzikantė.

„Kaip ir buvo numanyta, gimė mergytė. Pavadinome ją Marija. Šis vardas dukrelei labai tinka. Esame su vyru pakylėti. Netrūksta gražiausių emocijų – ir džiaugsmo ašarų, ir palaimos. Visas jausmų verpetas sukasi širdyje“, – kalbėjo Ieva Dūdaitė-Radžiūnė.

Moteris teigė besijaučianti gerai, nors gimdymas ir užtruko pusę paros.

Ieva Dūdaitė-Radžiūnė ir Marijonas Radžiūnas / Asmeninio archyvo nuotr.

„Šiandien jau šiek tiek vaikštau, maitinu dukrytę. Su vyru mokomės motinystės ir tėvystės meno. Pasidalijome užduotimis, kuris kada keliasi, kokios kiekvieno atsakomybės. Juk tėvais negimstama, to išmokstama. Dabar, kaip niekada anksčiau, reikia būti komanda“, – komentavo pianistė.

Radžiūnų dukrelė Marija gimė didelė – 3.7 kg svorio ir 56 cm ūgio.

„Mėlynakė su kupeta tamsių juodų plaukučių, turbūt, iš tėvelio paveldėjo“, – šypsojosi Ieva.

Gimdyme dalyvavo ir Ievos vyras Marijonas.

„Visas dvylika valandų jis buvo šalia. Abu jaučiame, jog ši patirtis mus suartino, esame pakylėti, jog mus aplankė šis stebuklas. Nieko gražesnio kol kas nesame patyrę“, – sakė pirmagimės sulaukusi muzikantė.

Ieva ir Marijonas Radžiūnai / Asmeninio archyvo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Ieva ir Marijonas prieš metus susituokė Kaune, šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčioje. Juos sutuokė kunigas Gintaras Vitkus. Buvęs Jėzuitų gimnazijos, kurią baigė Ieva, direktorius. 

„Vestuvės buvo labai ramios, dalyvavome mes ir liudininkai. Pandemijos akivaizdoje apie kitokią santuoką ir nemąstėme. Tvarka buvo griežta, teko dėvėti respiratorius, laikytis visų rekomendacijų“, –  yra pasakojusi Ieva.

Medaus mėnesį Ievai su Marijonu teko iškeisti į karantino išbandymus. Tačiau dėl to jie tik džiaugėsi – užsimezgė nauja gyvybė, Ieva pastojo, pora ėmė statytis namą. 

Ieva ir Marijonas Radžiūnai (11 nuotr.)
+5
Pianistė Ieva Dūdaitė-Radžiūnė nėščiosios fotosesijoje (9 nuotr.)
+3

Skaitykite daugiau