Pianistas Petras Geniušas tapo seneliu: sūnus Lukas su žmona sulaukė pirmagimio

Lukas ir Petras Geniušai/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-05 16:03
Žymus Lietuvos pianistas, pedagogas Petras Geniušas (59) tapo seneliu – jo sūnus, pianistas Lukas Geniušas (30) su žmona pianiste Anna Geniušiene jam padovanojo pirmajį anūką.

Pianistų Luko ir Annos šeima pagausėjo gruodžio 4-ąją – laiminga šeima sulaukė sūnaus. Berniukas – pirmasis Petro Geniušo anūkas, tad ši žinia jam buvo be galo džiugi.

„Labai džiaugiuosi! Įvyko toks gražus įvykių sutapimas – šiemet mano tėvui būtų sukakę šimtas metų (žymus dirigentas, pianistas Rimas Geniušas mirė 91-erių, 2012-aisiais – red.past.) ir būtent šiemet abu jo sūnūs sulaukė anūkų – mano brolis Julius prieš kelis mėnesius sulaukė anūkės! Taip simboliškai viskas susidėliojo – tarsi prosenelio atminimui įvyko šios dovanos“, – giminės pagausėjimu džiaugėsi Žmonės.lt kalbintas P.Geniušas.

Anūkas gimė Maskvoje, kur šiuo metu daugiausiai laiko praleidžia sūnaus Luko šeima. Dėl koronaviruso pandemijos mažylio, svarsto P.Geniušas, greičiausiai dar ilgai nepamatys.

„Kol kas turbūt teks džiaugtis tik vaizdais per ekraną“, – šypteli jis.

Lukas Geniušas su mama žymia Rusijos pianiste Ksenija Knorre / Asmeninio albumo nuotr.
Lukas Geniušas su mama žymia Rusijos pianiste Ksenija Knorre / Asmeninio albumo nuotr.

Pašnekovas pasakoja, kad sūnaus žmona Anna, kuri taip pat yra pianistė, koncertavo viso nėštumo metu – paskutinis jos pasirodymas įvyko likus vos dviems savaitėms iki gimdymo.

„Vienoje žymiausių Maskvos koncertų salių jiedu su Luku grojo pilną rečitalį, be to, nėštumo metu daug keliavo, grojo ir Lietuvoje. Trumpai tariant, besilaukdama ji nebuvo nutraukusi savo aktyvios veiklos, taip herojiškai ir sulaukė“, – pasakoja P.Geniušas.

O kaip jis pats jaučiasi tapęs seneliu? Ką jam reiškia šis naujas statusas? „Gyvenimas taip sudėliotas – būni tėvas, paskui senelis, natūralūs procesai. Mano amžiaus draugai kai kurie jau turi visą pulką anūkų, tad man, turbūt, irgi jau buvo pats laikas. Tikrai labai džiaugiuosi, esu labai laimingas“, – šypsosi P.Geniušas.

Lukas Geniušas ir Petras Geniušas / Lino Bielinio nuotr.
Lukas Geniušas ir Petras Geniušas / Lino Bielinio nuotr.

Naujausi straipsniai