Philipo Seymouro Hoffmano skrodimo rezultatai aiškių atsakymų nepateikė

Philipas Seymouras Hoffmanas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-06 13:04
Velionio „Oskaro“ laureato aktoriaus Philipo Seymouro Hoffmano palaikų skrodimo rezultatai aiškių atsakymų nepateikė, todėl buvo nurodyta atlikti papildomus tyrimus, trečiadienį pranešė medicinos tyrėjų biuras.

Viena Niujorko medicinos tyrėjų biuro atstovė sakė naujienų agentūrai AFP, kad patologai kol kas nepadarė išvados dėl aktoriaus mirties priežasčių ir aplinkybių. Medicinos tyrėjų biuras tebelaukia tolesnių tyrimų rezultatų ir nurodė, kad jie gali būti gauti tik po kelių dienų. Atstovė atsisakė išsamiau komentuoti, kokie tyrimai atliekami, tačiau paprastai tokiais atvejais nurodoma ištirti kūno audinius ir atlikti toksikologinę ekspertizę.

JAV policija, tirianti Philipo Seymouro Hoffmano mirtį nuo tikėtino heroino perdozavimo, antradienio vakarą Žemutiniame Manhatane suėmė tris vyrus ir moterį, turėjusius didelį kiekį narkotikų, ir pateikė jiems kaltinimus.

46 metų aktoriaus kūnas sekmadienį buvo rastas jo bute Niujorke.

Policija, įtarianti, kad mirties priežastis buvo per didelė narkotikų dozė, nurodė, kad Ph.S.Hoffmanas buvo rastas laikantis rankoje švirkštą, o jo bute rasta 50 popierinių pakelių su heroinu, švirkštų ir kitokių vaistų.

Trijų mažamečių vaikų tėvo, daugelio laikyto geriausiu ekscentriškus personažus vaidinančiu savo kartos aktoriumi, netikėta mirtis sudrebino Holivudą ir atnešė sielvartą jo šeimai

Philipo Seymouro Hoffmano laidotuvės vyks penktadienio rytą Šv. Ignaco Lojolos katalikų bažnyčioje Parko aveniu. Jų išvakarėse vyks privati šermenų ceremonija.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama